Celebrity

6. října 2021 06:05

David Laštovka

Olga Matušková se vdala a říká: Muže mi vybral sám Walda. Ukázala první fotky s manželem

Dvanáct let po smrti manžela, zpěváka Waldemara Matušky, s nímž má syna Waldemara, se vdova Olga znovu vdala. Jejím vyvoleným se stal o čtrnáct let starší rodinný přítel Jiří Planner, který do USA emigroval už v roce 1963. Jak se spolu dali dohromady? Co bylo impulsem pro jejich sňatek? Jaké nyní nosí příjmení? A co jejímu rozhodnutí znovu se vdát říkal syn Waldemar?

Olga se s Jiřím znali dlouhé roky. Jejich rodiny se spolu velmi přátelily. Když oba přišli o svoje životní partnery, osud je spojil. „Waldemar mě seznámil s Jirkou už v roce 1975 v New Yorku. Jako dlouholetí kamarádi jsme jeden druhého podrželi nad vodou v době, kdy jsme ztratili osudové partnery. Jiří žil se svojí ženou Janičkou asi padesát let a já s Waldou téměř čtyřicet. Naše kamarádství se pozvolna měnilo v hluboký vztah, který ani jeden z nás vlastně nehledal,“ prozradila webu Prima Ženy Olga.

Olga Matušková: Byl to osud. Druhého manžela mi vybral sám Walda

Jak dále uvedla, přátelství v lásku přerostlo před čtyřmi lety. Romantické požádání o ruku ovšem nepřišlo. „Náš vztah definitivně není podle tradic,“ usmála se Olga. „Jednou jsme na něco vzpomínali, moc jsme se smáli a Jirka se mě z ničeho nic zeptal, jestli bych si ho vzala. Tak jsme se dál smáli, já si opravdu myslela, že si dělá legraci. Bylo to asi před dvěma lety. Asi deset let poté, co Waldemar odešel do věčných lovišť. Až za rok se Jirka přiznal, že to myslel vážně. Tak jsem se přestala smát a řekla proč ne,“ přiblížila Matušková.

Ještě než řekla ANO, vše konzultovala se svým jediným synem Waldemarem. „Zeptala jsem se co by na to říkal, kdyby... Dostala jsem úžasnou odpověď. ‚Vždyť mi ho tatínek vybral.‘ Měl vlastně pravdu. Když bylo Waldíkovi šest měsíců, požádal můj muž Walda Jirku, aby udělal v New Yorku křtiny a šel mu za kmotra. Myslím, že má syn Waldík pravdu. Vybral nám ho. Je to osud,“ poznamenala Olga.

Po obřadu zašli na ústřice s kaviárem a vodku. Jaké nosí Olga příjmení?

Samotná svatba probíhala hladce. „Řekli jsme si, že to jednoho krásného dne uděláme. A protože na Floridě jsou dny pořád krásné, tak jsme měli dost času. Shodli jsme se na tom, že v našem věku nebudeme žádný okázalý obřad vymýšlet. A protože na Floridě, alespoň u nás, nepotřebujete svědky, tak to bylo raz dva. Zašli jsme do soudní budovy, vyplnili papíry a za tři dny nás oddali. A to jsme si ještě zapomněli prstýnky. (smích) Tahle svatba byla jen pro nás. Ten závažný krok jsme chtěli udělat jen sami dva. Bylo to krásný,“ zasnila se Olga Matušková, která si i po svatbě nechala své příjmení. „Při tomto sňatku jsme si jména neměnili,“ uvedla.

Svatební hostina se prý ještě nekonala. „Ta nás teprve čeká. Musíme vymyslet, kde by to nebylo nejlepší. Ale hned po obřadu jsme si zašli na výborné ústřice s kaviárem a vodkou,“ prozradila s úsměvem. O svatební cestě však novomanželé mají jasno. „Měli jsme v plánu cestu do Čech, kterou jsme chtěli pojmout jako svatební, ale nevyšlo nám to. Takže to všechno posuneme.“

Ze začátku měli vztah na dálku a žili odděleně, Jiří v Kalifornii, Olga na Floridě. To už ale nyní neplatí. „Jiří je už Floriďan,“ oznámila šťastně Olga. Na svém muži ji nejvíce imponuje to, že na sebe velice dbá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.