zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Olga Menzelová vzpomíná na 22 let po boku Menzela: Nic se nedělo za něčími zády

kloidop , Vydáno: 14.01.2021
Olga Menzelová žila po boku režiséra Jiřího Menzela 22 let. „Životem jsme se prosmáli,“ vzpomíná na život po boku manžela a držitele Oscara a mluví o jejich otevřeném vztahu. Před lety se dokonce setkala se světově slavnou expřítelkyní Jiřího Menzela.

reklama

„My jsme se celý život vyblbli, dělali jsme různé koniny, měli jsme veselý život. Celý život jsme se smáli. I v posledních třech letech, kdy byl Jirka nemocný, tak jsme se smáli,“ popisuje Olga Menzelová. Ta se starala s pomocí zdravotníků o svého manžela sama až do konce, nechtěla, aby byl v nemocnici. Jsou to čtyři měsíce, co Jiří Menzel odešel.

„Když se přeje k novému roku, kde se říká, ať je ten nový rok lepší, tak já už Jirku neuvidím, nevím, v čem by měl být lepší“ říká Olga a u těchto vět neskrývá velký zármutek.

Manželství bez pravidel monogamie

Rok 2020 byl pro média ve vztahu k Olze Menzelové velice výživný. Po smrti jednoho z našich nejslavnějších režisérů Olga na svém Instagramu zveřejnila, že má ročního syna, kterého porodila tajně na ostrově Mallorka. Mediální veřejnost na její počin, utajení syna, jehož otcem je český egyptolog Miroslav Bárta, reagovala bouřlivě. „Nic se nedělo za zády,“ vysvětluje Olga Menzelová, která už v médiích několikrát naznačila, že s Jiřím Menzelem měli otevřené manželství a mezi nimi tak nepanovala žárlivost nebo zášť.

Olga Menzelová ukázala na Instagramu všechny otce svých dětí
Autor: Instagram Olgy Menzelové Olga Menzelová ukázala na Instagramu všechny otce svých dětí

Na české poměry neobvyklý vztah mezi ženou a mužem dokládá třeba i fotografií, kdy se před lety potkala na večeři s bývalou přítelkyní Jiřího Menzela, slavnou dcerou Charlieho Chaplina Annou, s kterou český režisér žil rok a půl v období filmu Ostře sledované vlaky. Olga Menzelová má tři děti, první dceru Annu s kameramanem Jaroslavem Brabcem, s Jiřím Menzelem dceru Evu a s Jiřím Bártou syna Alberta.

„Je to sice nestandardní, ale už jen to, že jsem se dala dohromady s člověkem, co byl o čtyřicet let starší, bylo nestandardní, a to, co na to navazovalo... Nespadáme do nějakých šablon, ale mě to nezajímá. Žijeme si svůj život. Ještě když Jiří žil, holky byly šťastné, měly táty, kteří se o ně starali, milovali je, nežili v žádné tenzi. Neměla jsem dva partnery, měla jsem manžela Jirku. Jarda je táta Aničky, ale stará se i o Evičku. Stejně tak Jirka miloval Aničku. Ostatní nám mohli akorát závidět,“ dodala Menzelová v rozhovoru.

„Měla jsem kliku, že jsem dvaadvacet let žila po boku výjimečného člověka a ovlinili jsme se v mnohém,“ říká.

reklama

Související témata: Olga Menzelová , děti , porod , Jiří Menzel

reklama

Přečtěte si také

reklama