Celebrity

30. července 2021 05:50

Petra Kloidová

Olympionička v Tokiu pobavila internet. Vypadá jako Lady Gaga!

Letní olympijské hry v Tokiu už mají další hvězdu internetu. Po třináctileté Japonce, která vyhrála zlatou medaili ve skateboardingu, je tu sportovkyně, jež vypadá jako Lady Gaga. Diváci olympiády zahltili sociální sítě videem a otázkou, co dělá Lady Gaga na olympiádě.

Haló z tokijské olympiády

Sociální síť Twitter zachvátilo přes noc krátké video soutěžící, která zahalená ve sportovním úboru připomíná světovou celebritu, zpěvačku a oceňovanou herečku Lady Gaga.

Video sportovkyně, jež zápasila v korejském umění sebeobrany, taekwondu, v ochranném obleku, připomnělo lidem slavnou zpěvačku. V určitém úhlu se opravdu může zdát, že jde o Stefani Germanottu, která je známá pod uměleckým jménem Lady Gaga. Dvojnice zpěvačky je jordánská sportovkyně Julyana Al-Sadeq, která byla nakonec vyřazena brazilskou konkurentkou.

Lady Gaga udělá cokoliv, aby nemusela na turné

Internet se během živého přenosu z Tokia zaplnil humornými otázkami, co na olympiádě dělá právě Lady Gaga. Fanoušci si dělají legraci ze zpěvačky, která kvůli pandemii znovu odvolala nadcházející turné Chromatica na rok 2022. „Lady Gaga udělá opravdu všechno pro to, aby nemusela na turné,“ vtipkují lidé na internetu.

Američanka italského původu momentálně dokončila snímek režiséra Riddleyho Scotta House of Gucci, který pojednává o brutální vraždě slavného návrháře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.