Celebrity

22. září 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Ondřej Sokol promluvil o své fóbii. Prozradil, kolik má ve skutečnosti dětí

Ondřej Sokol je úspěšný moderátor, režisér i herec. Málokdo ovšem ví, že bojuje s jistou formou sociální fóbie. S ní mu ale pomáhá jeho přítelkyně, o které se Ondřej pro Showtime otevřeně rozpovídal. Exkluzivně prozradil, kolik vychovávají dohromady dětí.

Ondřej Sokol si užil letní dovolenou v Řecku a teď už se naplno vrací do práce. Objeví se ve dvou filmech a jako režisérovi mu začíná nová sezona v Činoherním klubu. „Já jsem během covidu zjistil, že mi to divadlo nechybí tak, jak jsem si myslel, že mi chybět bude. A že jsem štastný, když jsem v Jeseníkách na chalupě. Ale pak jsem se vrátil a zjistil jsem, že jsem si to jenom myslel, že mi přece jen chybělo,“ prozradil Ondřej Sokol v pořadu Showtime.

Ondřej je už nějaký ten rok zamilovaný do své přítelkyně Nikoly, kterou před dvěma lety požádal o ruku. Málokdo o něm ví, že trpí Aspergerovým syndromem, jistou formou autismu. „Mívám blbý období, kdy se mi nechce ven. Mám takový spíš jako strach se vidět s lidmi a je to potom těžký chodit ven, zvlášť v tomhle povolání, musím říct, že to není příjemný,“ svěřil se Sokol, který si prý celý život myslel, že je bordelář, ale zjistilo se, že to tak není. „Já miluju, když mám všechno tak srovnaný,“ dodal. Na tiskové konferenci ho například trápily křivě pověšené plakáty. „Až doděláme ten rozhovor, tak je půjdu převěsit zpátky rovně,“ prozradil sympatický herec. Se svou fóbií se prý už naučil pracovat.

Onřej Sokol chce svatbu v Las Vegas formou drive-in

Svou přítelkyni Nikolu, která je učitelkou v mateřské školce, už před dvěma lety požádal o ruku. Proč se ještě nevzali? „My jsme se bohužel upnuli na to, že se chceme vzít ve Vegas v takovým drive-inu. Je to jenom taková zastřešená zatáčka, tam si můžete půjčit šaty, sednete do auta a z toho okýnka se vykloní oddávající a už zase jedete. Pro to jsem se nadchnul. Bohužel do Vegas se teď nedostanete,“ řekl zklamaně Sokol. Ale i v tom vidí něco pozitivního. „Dobrá zpráva je, že nám to vydrželo a teď se máme ještě líp než jsme se měli, takže zatím to vypadá, že to klapne,“ uznal.

Spolu s přítelkyní vychovávají děti tři

V rozhovoru došlo i na děti. Ondřej už má dvě děti z předchozího vztahu. Jeho přítelkyně je o jednadvacet let mladší. Přemýšlí, že by spolu měli potomka? „Teď nevím, jak vám mám odpovědět na tuhle otázku,“ řekl překvapený Sokol a šel se poradit s přítelkyní. „My máme totiž tři děti. Niky má ještě svoje dítě a myslím, že jste první, komu jsme to řekli,“ prozradil Ondřej. Společné dítě tedy zatím na programu není, i když by se nebránili. „Jelikož nejmladší je prvňák, takže máme dost i těch dětských starostí. Což nezamezuje tomu, že nepřemýšlíme, jestli budeme mít ještě čtvrtý dítě, ale to už je poměrně velký číslo,“ vysvětlil Sokol.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.