zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ondřej Sokol promluvil o své fóbii. Prozradil, kolik má ve skutečnosti dětí

Ondřej Sokol o přítelkyni (zdroj: CNN Prima NEWS)
Ondřej Sokol o přítelkyni (zdroj: CNN Prima NEWS)
kog , Vydáno: 22.09.2021
Ondřej Sokol je úspěšný moderátor, režisér i herec. Málokdo ovšem ví, že bojuje s jistou formou sociální fóbie. S ní mu ale pomáhá jeho přítelkyně, o které se Ondřej pro Showtime otevřeně rozpovídal. Exkluzivně prozradil, kolik vychovávají dohromady dětí.

reklama

Ondřej Sokol si užil letní dovolenou v Řecku a teď už se naplno vrací do práce. Objeví se ve dvou filmech a jako režisérovi mu začíná nová sezona v Činoherním klubu. „Já jsem během covidu zjistil, že mi to divadlo nechybí tak, jak jsem si myslel, že mi chybět bude. A že jsem štastný, když jsem v Jeseníkách na chalupě. Ale pak jsem se vrátil a zjistil jsem, že jsem si to jenom myslel, že mi přece jen chybělo,“ prozradil Ondřej Sokol v pořadu Showtime.

Ondřej Sokol.
Autor: profimedia Ondřej Sokol.


Ondřej je už nějaký ten rok zamilovaný do své přítelkyně Nikoly, kterou před dvěma lety požádal o ruku. Málokdo o něm ví, že trpí Aspergerovým syndromem, jistou formou autismu. „Mívám blbý období, kdy se mi nechce ven. Mám takový spíš jako strach se vidět s lidmi a je to potom těžký chodit ven, zvlášť v tomhle povolání, musím říct, že to není příjemný,“ svěřil se Sokol, který si prý celý život myslel, že je bordelář, ale zjistilo se, že to tak není. „Já miluju, když mám všechno tak srovnaný,“ dodal. Na tiskové konferenci ho například trápily křivě pověšené plakáty. „Až doděláme ten rozhovor, tak je půjdu převěsit zpátky rovně,“ prozradil sympatický herec. Se svou fóbií se prý už naučil pracovat.

Onřej Sokol chce svatbu v Las Vegas formou drive-in

Svou přítelkyni Nikolu, která je učitelkou v mateřské školce, už před dvěma lety požádal o ruku. Proč se ještě nevzali? „My jsme se bohužel upnuli na to, že se chceme vzít ve Vegas v takovým drive-inu. Je to jenom taková zastřešená zatáčka, tam si můžete půjčit šaty, sednete do auta a z toho okýnka se vykloní oddávající a už zase jedete. Pro to jsem se nadchnul. Bohužel do Vegas se teď nedostanete,“ řekl zklamaně Sokol. Ale i v tom vidí něco pozitivního. „Dobrá zpráva je, že nám to vydrželo a teď se máme ještě líp než jsme se měli, takže zatím to vypadá, že to klapne,“ uznal.

Ondřej Sokol - 7 pádů Honzy Dědka 1

Proč se Ondřej Sokol ještě neoženil? Svatbu v kostýmech za oceánem mu překazila pandemie

Spolu s přítelkyní vychovávají děti tři

V rozhovoru došlo i na děti. Ondřej už má dvě děti z předchozího vztahu. Jeho přítelkyně je o jednadvacet let mladší. Přemýšlí, že by spolu měli potomka? „Teď nevím, jak vám mám odpovědět na tuhle otázku,“ řekl překvapený Sokol a šel se poradit s přítelkyní. „My máme totiž tři děti. Niky má ještě svoje dítě a myslím, že jste první, komu jsme to řekli,“ prozradil Ondřej. Společné dítě tedy zatím na programu není, i když by se nebránili. „Jelikož nejmladší je prvňák, takže máme dost i těch dětských starostí. Což nezamezuje tomu, že nepřemýšlíme, jestli budeme mít ještě čtvrtý dítě, ale to už je poměrně velký číslo,“ vysvětlil Sokol.

Ondřej Sokol

Nečekané tajemství Ondřeje Sokola: V mládí byl šikanován. Otec utekl do Kanady

reklama

Související témata: Ondřej Sokol , děti , svatba , partička , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama