Celebrity

30. května 2021 06:00

redakce Prima Ženy

Proč se Ondřej Sokol ještě neoženil? Svatbu v kostýmech za oceánem mu překazila pandemie

Talentovaný Ondřej Sokol je čtyři roky zamilovaný do své přítelkyně Nikoly, kterou před dvěma lety požádal o ruku. Romantické video z londýnského mrakodrapu zveřejnil v roce 2020 během pandemie. Společná představa o jejich svatbě se však vzdáleně podobá klasice. Sokol se chce ženit po vzoru seriálu Přátelé.

Režisér, moderátor a herec Ondřej Sokol má o jednadvacet let mladší přítelkyni Nikolu, která není ze světa showbyznysu. Je učitelka v mateřské školce, ale smysl pro humor s Ondřejem viditelně sdílí.

Svatba podle Ross a Rachel v Las Vegas

Ondřej Sokol se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka rozmluvil o tom, proč ještě neproběhla svatba. O ruku Nikolu požádal před dvěma lety, ale stále se nic neděje. Jako většině párům do svatebních plánů vlezla pandemie, Sokol si totiž chce se snoubenkou říct ano za oceánem.„Ve Vegas je takový drive-in na oddávání. Je to vedle Little White Wedding Chapel, kde se bral Ross s Rachel. Je tam půjčovna kostýmů, půjčíš si kostým, sedneš si do kabria, chlápkovi zaplatíš, jenom se vykloní z okýnka, dáš mu doklady. Ani nevystoupíš z auta a jsi oddaný. To se mi líbilo, dohodli jsme se, že to uděláme takhle, ale zavřeli celý svět. Zatím čekáme. Svatba je odložena do otevření hranic. Tak jestli nám to vydrží…“ prozradil pobaveně Sokol.

Ondřej Sokol je od roku 2011 rozvedený s herečkou Kateřinou Lojdovou, s kterou má dvacetiletou Ester a šestnáctiletého Adama.

Láska k vaření a trochu autismu

Pandemii prožil společně s přítelkyní na chalupě za rodným Šumperkem. Tam také objevil lásku k vaření, kterou komentuje humorně. „Začal jsem v covidu vařit. Mám trochu Aspergera, neuvařím nic, co není přesně podle receptu. Když se Niky nepodívá a dá tam něco od oka, musí se to celý udělat znovu, protože to není správně. Docela teď jíme doma. Já hlavně prokrastinuju, to je moje hlavní činnost. Na to mám nadání. Kdyby v tom byly Wimbledony, myslím si, že bych vyhrával,“ tvrdí Ondřej Sokol.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.