zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nečekané tajemství Ondřeje Sokola: V mládí byl šikanován. Otec utekl do Kanady

David Laštovka , Vydáno: 29.08.2021
Navenek se tváří jako pohodář, kterého nic nerozhodí, uvnitř si od dětství nosí trauma, s nímž se dodnes nevyrovnal. Herec, moderátor, člen slavné „Partičky“ Ondřej Sokol si v životě prožil chvíle, které ho navždy poznamenaly.

reklama

Je známý tím, že rád baví ostatní a kolem sebe šíří dobrou náladu, jeho soukromý život ovšem provází velmi smutné okamžiky. V mládí si Ondřej Sokol vytrpěl své. Kvůli oční vadě musel nosit neslušivé brýle, čímž se stával pravidelným terčem posměšků a šikany. U nikoho neměl zastání, s krutostí, která se na něj den, co den snášela, se musel vyrovnávat sám. 

Když mu bylo osm, jeho otec, na kterého byl citově fixován utekl od rodiny a emigroval do Kanady. V ten moment Ondřej přišel o všechny své ideály. „Táta byl podnikavý typ, ještě než odešel, vystřídal asi 460 zaměstnání. Třeba jezdil s kombajnem nebo s jinýma autama a strašně to střídal. Bylo jasný, že mu komunismus bude malej, proto utekl,“ přiblížil Sokol. 

Ondřej Sokol v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: profimedia Ondřej Sokol v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Tátu jsem si idealizoval, říká Ondřej Sokol

Od té chvíle ho začala vychovávat pouze maminka s babičkou, která se mu otce snažila co nejvíce zprotivit. Nemohla mu zapomenout, že opustil rodinu. „Systematicky pracovala na tom, abych ho nenáviděl, co nejvíce,“ prozradil Ondřej. Svým nátlakem nakonec docílila pravého opaku. Zatímco tátu zbožňoval i na dálku, ji přestal mít rád. Mužská ruka, chlapské rady mu během dospívání nesmírně chyběly. „Stýskalo se mi po něm strašně moc. Stal se pro mě takovou fiktivní, mytickou postavou. Situoval jsem do něj veškeré vlastnosti, které jsem chtěl, aby můj táta měl,“ popsal Ondřej Sokol. 

Celou tu dobu se těšil na okamžik, až se spolu znovu zase uvidí. Na setkání došlo až po revoluci. „Když byl v Kanadě, mluvili jsme spolu občas po telefonu, takže jsme se znali a já jsem věděl, jak bude vypadat. Ale prakticky jsme o sobě nevěděli a ten vztah jsme navazovali vlastně od nuly,“ uvedl herec, moderátor a bavič. Na původní úroveň se jim ho už vrátit nepodařilo. „Fakt je, že se vídáme hodně málo. Každý už máme své životy,“ pokrčil rameny. Je evidentní, že čas rány v tomto případě nezahojil...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vybíjená - upoutávka

Na Ondřeje Sokola v hlavní roli v komedii Vybíjená se můžete podívat v neděli 29.8. ve 21:45 na TV Prima. Kromě něj ve filmu uvidíme také jeho kolegy z Partičky - Michala Suchánka a Richarda Genzera. Dále pak Lukáše Vaculíka, Simonu Babčákovou, Simonu Krainovou, Moniku Absolonovou, Hynka Čermáka, Lindu Bartošovou a řadu dalších.

Ondřej Sokol - 7 pádů Honzy Dědka 1

Proč se Ondřej Sokol ještě neoženil? Svatbu v kostýmech za oceánem mu překazila pandemie

 

Tanečník, herec a bavič Richard Genzer s přítelkyní Pavlou Kalinovou.

Richard Genzer prodává v kiosku a přiznal, že je single: Odešla, stýská se mi, miluju ji!

reklama

Související témata: Ondřej Sokol , partička , dětství , emigrace

reklama

Přečtěte si také

reklama