zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Čerstvý sedmdesátník Ondřej Soukup přiznal závislost na sexu: Všechny své ženy miluju

Hudebník Ondřej Soukup a jeho partnerka Lucia Šoralová.
Autor: profimedia Hudebník Ondřej Soukup a jeho partnerka Lucia Šoralová.
David Laštovka , Vydáno: 07.05.2021
Mohlo by se zdát, že v manželství s o šestadvacet let mladší ženou, zpěvačkou Lucií Šoralovou, se kterou má dvě malé děti: šestiletého Ondřeje a devítiletou Rebeku, se zklidní a usadí, opak je ovšem pravdou. Jak sám přiznává, i ve svém věku je pro něj sex na prvním místě.

reklama

„Nejsme stvoření k monogamii, tak to prostě je. Alespoň my muži určitě ne. Samozřejmě jsem za ty roky trochu zlenivěl, ale líný neznamená věrný. Slavný španělský filmový režisér Luis Buñuel ve své autobiografii napsal, že se těší až se zbaví sexuální závislosti. Já se jí ještě rozhodně nezbavil,“ prohlásil sebevědomě Soukup, který dlouhá léta žil s herečkou a textařkou Gábinou Osvaldovou, s níž má dnes už dospělého syna Františka. I ten už má své potomky: pětiletého Maxe, tříletého Bartoloměje a dvouletého Františka. Soukup má tak vnoučata a děti z druhého manželství v podstatě ve stejném věku.

Osvaldová mu během jejich soužití všechny jeho avantýry trpěla. Až když si začal se svou nynější ženou Lucií, oplatila mu to stejným dílem. Našla si o jednadvacet let mladšího milence Mirka Mirčice, přezdívaného Bulhar. Jejich milostnému propletenci málokdo rozuměl. Do společnosti vyráželi většinou všichni společně, čímž na sebe vždycky upoutávali největší pozornost. „Všechny své ženy miluju. Před Gábinou jsem měl ještě jednu předtím, kterou také miluju. Nejraději bych si je všechny nechal. Jen nevím, co by na to říkaly,“ poznamenal se svým typickým humorem.

Ondřej Soukup a jeho bývalá partnerka, textařka Gábina Osvaldová.
Autor: profimedia Ondřej Soukup a jeho bývalá partnerka, textařka Gábina Osvaldová.

Ondřej Soukup: smrt Ladislava Štaidla mě vzala

Mezi jeho bývalou a současnou manželkou prý nadále panuje celkem soulad a nemají mezi sebou žádný problém. „Plus mínus se snesou. Gábina má ráda malé děti, takže je z nich nadšená,“ dodal na vysvětlenou hudebník, který v osmdesátých letech působil v orchestru Ladislava Štaidla, s nímž doprovázel Karla Gotta. „Láďa byl jednou z nejcharismatičtějších, ale i z nejautoritativnějších osobností, s jakými jsem se kdy setkal. Když chtěl, tak byl velmi vtipný, sarkastický a skvěle se s ním povídalo. Ale dokázal být i neskutečně protivný. Byl to aristokrat mezi dřívějšími vládci showbyznysu. Ačkoli jsme nebyli žádnými úhlavními kamarády, tak jsem ho měl vždycky velmi rád. A byť se říká, že chlapi nepláčou, když jsem se dozvěděl, že zemřel, zjistil jsem, že to pravda není,“ zavzpomínal na svého bývalého kapelníka.

Díky angažmá u Štaidla vydělával za totality obrovské peníze. Na turné totiž jezdívali pravidelně hrát do západní Německa. Za pouhý jeden koncert měl jednou tolik, než u nás činil měsíční plat. „Karel Gott měl za jeden koncert 70 procent a já dvě a půl procenta, což v těch mých začátcích bylo asi 250 marek, v přepočtu asi 4 000 korun (měsíční plat v tehdejším Československu byl 2 000 korun, pozn. red) a to na tu dobu bylo krásný,“ prozradil Ondřej Soukup.

Ladislav Štaidl a jeho láska Iveta Bartošová

Zásadní momenty v životě Štaidla: Kvůli Bartošové se rozhádal s Gottem! Proč odešel z oslavy Bohdalové?

Jan Nedvěd a Pavlína Nedvědová. Věkový rozdíl 36 let.

Láska si nevybírá a věk nehraje roli. Tyto slavné páry od sebe dělí čtyřicet let i víc

reklama

Související témata: Ondřej Soukup , Gábina Osvaldová , Lucie Šoralová , Ladislav Štaidl

reklama

Přečtěte si také

reklama