zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dojemné loučení. Těhotná Patricie Pagáčová končí v seriálu Sestřičky

kloidop , Vydáno: 11.02.2021
Život umí být někdy tak trochu absurdní. Zatímco herečka Patricie Pagáčová v seriálu Sestřičky finguje těhotenství, zároveň ze seriálu odchází, protože je sama těhotná. Loučení s celým týmem proběhlo se slzami v očích.

reklama

Něco končí, aby něco jiného mohlo začít. I to je případ herečky Patricie Pagáčové. Její role v seriálu Sestřičky se uzavírá, aby mohla vzniknout nová, ta životní. V seriálu Sestřičky Patricie ranné těhotenství finguje, pod kostýmy ale zároveň měsíce skrývala vlastní rostoucí bříško. Těhotenství Patricie Pagáčová oznámila včera na Instagramu z dovolené z Malediv. 

Podívejte se, jak vypadá s rostoucím bříškem:

Patricie Pagáčová jako Laura v seriálu Sestřičky Modrý kód

Patricie Pagáčová je těhotná. Bříško ukázala na Maledivách!

Falešné těhotenství praskne i v seriálu Sestřičky

Téma těhotenství poslední měsíce řešila Patricie Pagáčová nejen doma, ale také v práci. Předepsal jí ho i scénář seriálu Sestřičky. Její postava Laura si těhotenství vymyslela, aby si jím pojistila svoji lásku, Matyho (David Gránský). Zatím jí její lži sice procházely, zamotává se do nich ale čím dál víc a všem je jasné, že i tahle lež má krátké nohy. Čeká se už jenom na to, kdy to praskne a hlavně jak. „Je jasné, že tohle musí prasknout. Nechci moc prozrazovat, ale bude to docela drsný,“ naznačuje herečka, která rozuzlení své dějové linky stihla natočit těsně předtím, než s manželem Tiborem Pagáčem odletěla na Maledivy, na poslední dovolenou ve dvou.

Štáb i kolegové se s herečkou rozloučili huronským potleskem, kyticí a taškou plnou dárků pro jejího potomka. Pochopitelně v neutrálních barvách, Patricie si totiž pohlaví miminka nechává pro sebe. „Loučení jsou vždycky těžká. Nezažila jsem jich moc, ale jo, je to trochu zvláštní pocit. Nevnímám to nijak definitivně, u nás herců je dobré, že se potkáváme i v dalších projektech,“ popsala v pořadu SHOWTIME svůj pocit z posledního natáčení Patricie Pagáčová, která v seriálové nemocnici Rubava prožila rok a půl. „Původní domluva byla rok, a už jsem tady rok a půl. Jsem moc ráda, že jsem tu byla. Nabídka do Sestřiček přišla ve chvíli, kdy jsem po třinácti letech skončila v konkurenčním seriálu, takže mě potěšilo, že jsem mohla navázat v dalším projektu,“ dodala herečka pro SHOWTIME.

reklama

Související témata: Sestřičky , patricie pagáčová , těhotenství , bříško , Maledivy , Sestřičky

reklama

Přečtěte si také

reklama