Celebrity

27. března 2021 06:00

Petra Kloidová

Po Billie Eilish i Anna Slováčková. Uzdravení slaví novým účesem. Šla na fialovo!

Pětadvacetiletá Anna Slováčková oslavuje jaro a chuť do života jako každá mladá dívka - změnou účesu. Po chemoterapii už má zpátky své husté vlasy, a tak si je náležitě užívá. Jak vypadá teď?

Herečka a zpěvačka celý minulý rok bojovala s rakovinou prsu, naštěstí jí zdravotní testy před několika týdny odhalily, že je konečně zdravá, a tak si může naplno užívat života. Anička během chemoterapie bojovala jako každá pacientka s vypadáváním vlasů, nakonec musela jít dohola, ale i tak vypadala skvěle. Po měsících od poslední náročné léčby už má hlavu plnou hustých kadeří, kterým se rozhodla s přicházejícím jarem dát trochu barvy.

Nedávno změnila účes i zpěvačka Billie Eilish. Podívejte se, jak vypadá

A jak odůvodnila proměnu Anička? „Byl nejvyšší čas na nějakou změnu. A jaro je pro mě odjakživa hrou barev. Chci už nechat tu šedivou Anču ve skříni a trochu se zas nadechnout života. Fialová je moje oblíbená barva snad od základky. Nedávno se mě nekdo ptal, jakou barvu by měla moje aura - fialová byla jasná odpověď,“ píše Anička na Instagramu. V posledních rozhovorech prozradila, že si plánuje nechat narůst dlouhé vlasy.

Anna se učí říkat ne i svému otci

Anička Slováčková říká, že se teprve učí zacházet s asertivitou, dlouho neuměla říkat lidem ne. Podle ní se možná i to podepsalo na jejím zdraví. Nedávno v pořadu 7 pádů Honzy Dědka zavzpomínala na to, jak se humorně a rázně vymezila vůči tátovi Felixovi Slováčkovi.

„Asi dva dny po svých osmnáctinách jsem domů přišla s kérkou. Máma mi to nechtěla zakazovat, když už jsme se viděly tak třikrát do roka, takže mi jen řekla, že to je hezký. Táta se to dozvěděl, až když jsem měla asi čtvrté tetování. Byla jsem zrovna ve škole a měla od něj tak dvacet zmeškaných hovorů. Volala jsem mu zpátky – rozčiloval se, že to dělá hanbu celé rodině. Řekla jsem mu: Tak tati, o hanbě celý rodině bychom si mohli vyprávět. Na to už mi neřekl nic.“

Přečtěte si, jak Anna Slováčková vyrůstala se slavnou Dádou Patrasovou a Felixem Slováčkem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.