Celebrity

30. září 2023 06:45

David Laštovka

Pozadí rozchodu Vandy Hybnerové a Saši Rašilova. Herec ji opustil kvůli zámožné podnikatelce

O manželství hereckého páru Vandy Hybnerové a Saši Rašilova se dlouhou dobu tvrdilo, že jako jedno z mála patří mezi vztahové stálice českého showbyznysu. Vybudovali si rodinnou farmu na Vysočině a zdálo se, že jim ke štěstí nic nechybí. Pak ale přišel nečekaný rozchod. 

Celých dvaadvacet let žila Vanda Hybnerová v domnění, že dosáhla svého největšího životního štěstí v podobě šťastného manželství s hercem Sašou Rašilovem, se kterým zplodili dvě dcery Josefínu a Antonii. Pak ale nastalo velké zklamání. Herec se zamiloval do o devět let mladší zámožné podnikatelky Věry Míťkové a ze dne na den odešel od rodiny. Do své lásky byl tak zblázněný, že si její jméno dokonce nechal zvěčnit na paži.

Pro Vandu to byl šok, ze kterého se jen těžko vzpamatovávala. „Dlouho jsem si kladla otázky po vině a smyslu toho všeho, až jsem se dostala do fáze, že ten svůj další vyměřený čas využiju pro sebe. Že jakékoliv rozhodnutí udělám, bude jenom moje,“ svěřila se Hybnerová krátce po rozchodu. Aby se od svého exmanžela odpoutala úplně, dokonce odešla i z Divadla Palace, kde společně tři roky hráli v jedné francouzské komedii. „Bylo mi to nepříjemné,“ vysvětlovala.

Podívejte se také, co prozradila Vanda Hybnerová v 7 pádech Honzy Dědka:

Nejstarší dcera z nich udělala babičku s dědečkem

Brzy se ale karty obrátily. Zatímco Rašilov po roce dostal od bohaté milenky kopačky, na Vandu se usmálo štěstí a našla novou lásku, o třináct let mladšího závodníka Jakuba Chouru. Jsou spolu dodnes a vzájemně si vyhovují. Nemají touhu spolu bydlet, sdílet společnou domácnost, vídají se však pravidelně, vyrážejí do společnosti, na výlety a dovolené.

„Mám takový vztah, kterého si nesmírně vážím. Už mám za sebou rodinu, už jsem byla matka, vychovala jsem dvě děti, zažila jsem všechno, co rodina obnáší. Tak teď jsem takový solitér, který má občas vedle sebe úžasného chlapa,“ přiblížila herečka, která se díky nejstarší dceři Josefíně už stala babičkou a její bývalý manžel Saša Rašilov dědečkem. Ten nakonec skončil v náručí o čtrnáct let mladší herečky Ludmily Rašilovové, kterou si před čtyřmi lety vzal za manželku a má s ní dvě malé dcery Marušku a Emílii. Jak přiznal, nevylučuje, že se jejich rodina v budoucnu ještě rozroste.

Výčitky kvůli otci, měla dělat jeho smrt

Vanda Hybnerová, kterou můžete znát i ze seriálů, například si zahrála v Krejzových nebo v ZOO, se narodila do slavné rodiny. Otcem byl známý mim Boris Hybner, matkou je akademická malířka Jana Kremanová. Když herečce bylo šest, rodiče se rozvedli, což velmi těžce nesla. „Jestli jsem z toho vinila otce? Mně se vzpomínky strašně proměňují. Moje mladší dcera si teď píše deník a já ji v tom podporuju, protože až si ho jednou přečte, bude jasně vědět, jak určité věci vnímala. Já už to období mám zkreslené tím, že se naše vztahy s tátou urovnaly. Měli jsme spolu tu výhodu, že jsem si nakonec zvolila stejné povolání a dostali jsme se k sobě přes divadlo,“ prozradila Vanda.

Těsně předtím, než její otec zemřel, spolu připravovali představení, které si dlouhou dobu slibovali. K realizaci už ovšem nedošlo. „Táta mi pořád volal, že chce udělat představení Smrt si jde pro klauna. Přišlo mi morbidní, že bych měla dělat jeho smrt, a pořád jsem termín zkoušení oddalovala,“ povzdechla si Hybnerová v rozhovoru pro MF DNES.

Po tom všem, čím si prošla, se negativním věcem vyhýbá a na život se snaží dívat s úsměvem. Také proto posledních deset let v divadle i před kamerou nejraději hraje v komediích. Na samotné natáčení ale nemá jen nejlepší vzpomínky. „Jsem náruživý nekuřák a musela jsem hrát ženu, která vykouří krabičku cigaret denně. Stálo mě to hodně sebezapření, ale musela jsem se přemoci,“ přiznala o roli v Románu pro muže. Ve scéně, kdy měla plivnout na steak, který byl servírován jejímu namyšlenému bratrovi v podání Miroslava Donutila, se prý raději nechala zastoupit dublérkou. Brala to jako neuctivé gesto, kterého se odmítla zúčastnit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.