zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Saša Rašilov je čerstvý otec. Čtvrtým dítětem to nekončí!

Saša Rašilov počtvrté otcem
Autor: Instagram.com Saša Rašilov počtvrté otcem
David Laštovka , Vydáno: 22.09.2020
Herec Saša Rašilov se se svou manželkou Ludmilou dočkal příchodu dalšího potomka. Emílie se narodila už 15. září. Saša Rašilov je tak otcem čtyř dcer. Chce ještě syna?

reklama

Herec Saša Rašilov se se svou manželkou Ludmilou dočkal příchodu dalšího potomka. Spolu už mají tříletou dceru Marušku a on navíc z předchozího manželství s herečkou Vandou Hybnerovou dospělé dcery Josefínu a Antonii. V pořadí čtvrtá dcera se mu narodila 15. září v Podolské porodnici.

„Emílie Rašilovová, narodila se nám včera ve čtvrt na osm večer. Děkuju Bohu, všem v podolské superporodnici a mojí Lidunce všechnu lásku všech známých i neznámých vesmírů,“ poděkoval herec ze seriálu Sestřičky Modrý kód na Instagramu.

Bude někdy syn?

„Že musí mít každý chlap alespoň jednoho syna, beru jako klišé. Nejdůležitější je, aby porod proběhl bez problémů, maminka s miminkem byla v pořádku a byli jsme šťastná a spokojená rodina. Musím říct, že se na děťátko strašně moc těším,“ svěřil se herec. 

Saša a Václav Rašilovi táhnou za jeden provaz
Autor: achiv FTV Prima Saša a Václav Rašilovi táhnou za jeden provaz

Otcovství si ve svých osmačtyřiceti letech maximálně užívá, a dokonce nevyloučil, že s milovanou ženou zůstane pouze u dvou dětí. „Záleží to především na Lídě, jak se bude cítit, ale já bych se tomu nebránil. Kdo s tím má zkušenost, ví, že jedno dítě je náročná starost, dvě děti zdvojnásobená starost, u třetího už se to začíná trochu lámat, ale jakmile přijde čtvrté, páté, šesté, tak už si vystačí mezi sebou, hrají si a vy se na to jenom díváte. Čím větší banda, tím líp. Máme dům s velkou zahradou, kde bydlí můj bratr se svou početnou rodinou, máme skvělé sousedy s dětmi... Když se tam všichni se svými ratolestmi sejdeme, tak jsme bez starostí, protože ony se samy krásně zabaví,“ prohlásil Saša.

Na děti se rozhodně starý necítí. To, že už si rodičovstvím v životě prošel několikrát, bere jako výhodu. „Všechny tři dcery jsem odmalička krmil, přebaloval, neměl jsem s tím nikdy problém a nemám ho ani teď. Jsem velmi rodinný typ a vždycky jsem až okatě dával najevo, že si tohle všechno užívám. Někteří chlapi to považují za zženštilé, mě to ale baví a o dítě se dokážu postarat. Velmi mě také těší, že i moje dospělé dcery se o Marušku hrozně rády starají a hrají si s ní. Na všechny svoje holky jsem velmi pyšný,“ uvedl spokojeně herec.

Sašu Rašilova mohou diváci televize Prima vidět v seriálu Sestřičky Modrý kód každé pondělí a středu ve 20.15.

Sabina Laurinová jako Mery

Mezi dvěma muži jsem se rozhodovala naposledy v sedmi letech, tvrdí Sabina Laurinová alias Mery

Sabina Laurinová první den v práci.

Sabina Laurinová. Rozhovor o štěstí v teplákách i odtržení od rodiny v karanténě

reklama

Související témata: Sestřičky Modrý kód , modrý kód , Sestřičky Modrý kód , sestřičky modrý kód online , Saša Rašilov , děti , porod

reklama

Přečtěte si také

reklama