Celebrity

11. listopadu 2021 05:55

Jakub Prachař si už nebere servítky. Je lepší být pták než paroháč!

Inkognito (11): Je lepší být pták než paroháč

Vztah Jakuba Prachaře a jeho bývalé manželky Agáty proprala snad všechna média. Kde byla v krachu jejich manželství pravda, to už se asi nedozvíme. Faktem ovšem je, že Jakub Prachař si v poslední době již naprosto nebere servítky, což dokládá i v poslední epizodě show Inkognito. Podívejte se na to v exkluzivním videu už teď!

Inkognito je zábavná show, o největší salvy smíchu se ale již tradičně stará Jakub Prachař. A ani tento čtvrtek nebude výjimkou. S upřímností sobě vlastní totiž Prachař jemnými narážkami vzpomene na svůj vztah s bývalou manželkou.

Paroháč Prachař? Raději pták

Skupina hádajících z řad celebrit ve složení Petra Nesvačilová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jakub Prachař a tentokrát nově i Richard Genzer se zase snaží přijít na kloub tomu, jaké povolání vykonávají hosté, které do pořadu pozval moderátor Libor Bouček. Velké veselí se strhne především u hádání povolání sličné mladé slečny, která byla pozvána jako druhý host v pořadí.

Přestože uhodnout její povolání nebylo úplně jednoduché, naši panelisté na ně přišli. Slečna se živí jako kostýmní výtvarnice se zálibou ve výrobě andělských křídel. Dva své exempláře přinesla i do studia. A protože se po celou dobu hádání s Jakubem Prachařem vzájemně dobírali, tak když přišlo na dotaz, kdo si má obří křídla zkusit, bez rozmýšlení řekla Kubovo jméno. Jak křídla Jakubovi slušela, se můžete podívat na videu.

„Je lepší být pták než paroháč,“ neodpustil si hned v počátku šťavnatou poznámku Jakub. Ostatně s tím, jaké to je být paroháč, má zřejmě i on svou osobní zkušenost z doby, kdy ještě bývali manželé s Agátou Hanychovou. „Taky s tímhle neprojdeš do dveří, ale má to takovou větší grácii…“ dodává dále a všichni okolo se dusí smíchy.

Libora Boučka však smích přejde, když zjistí, že jsou ve studiu jedna křídla připravena i pro něho. „Máte přítele, nebo žijete sama?“ vypadne náhle opět z Kuby – a v tu chvíli nikdo netuší, kam tou otázkou míří. „Že byste si spolu občas takhle vyrazili na prochajdu,“ nechává dál Jakub nahlédnout do proudu svých myšlenek. To už má ale na sobě křídla i Libor a říká: „Kubo, my už jsme spolu zažili v televizi ledasco, ale tohle je unikum.“

Proč se Jakub Prachař styděl?

Jakub nicméně zůstává klidný a konstatuje: „Já jsem se posledními sedmi roky v zásadě prostyděl, takže mě tohle rozhodně nemůže zarazit.“ Pak se hovor stočí na kalíšek. „Z křídel kalíšek neuděláš,“ uzavírá téma Jakub a všichni se válejí smíchy. Jaký kalíšek přišel na přetřes a proč to partu vtipálků z Inkognita tolik pobavilo, se dozvědí diváci u televizních obrazovek.

Inkognito sledujte ve čtvrtek ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.