Konec velké hollywoodské lásky. Herec Jason Momoa a zpěvačka Lisa Bonet se rozcházejí

Slavný herec ze Hry o trůny Jason Momoa (42) a herečka a zpěvačka Lisa Bonet (54) oznámili na sociálních sítích svůj rozchod. Co zapříčinilo po šestnácti letech konec jednoho z nejzamilovanějších párů Hollywoodu a jaké mají plány do budoucna? To vše naznačili ve společném prohlášení.

Příběh o tom, jak se herec Jason Momoa, známý například jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny, dal dohromady s o dvanáct let starší herečkou a zpěvačkou Lisou Bonet, která byla předtím provdaná za zpěváka Lennyho Kravitze, patří dodnes mezi ty nejromantičtější vůbec.

První seznámení

Pár se poprvé setkal v roce 2005 v jednom jazzovém klubu v Los Angeles, Momoa měl však slavnou krásku vyhlídnutou už dávno předtím, jak se ostatně na veřejnosti rád chlubil.

„Bylo mi asi osm let, když jsem ji viděl poprvé v televizi. Tehdy jsem své mamince řekl, že tuhle chci, tuhle si jednou vezmu,“ prozradil Momoa v rozhovoru s moderátorem Jamesem Cordenem v roce 2017. Jakmile se tak se ženou svých snů střetl, nenechal herec nic náhodě. Naštěstí pro něj to Bonet viděla stejně.

„Byla to láska na první pohled. Čekala jsem, že uteče tak jako většina mužů, ale on neutekl. V podstatě mě sbalil, přehodil přes rameno a odnesl si mě domů,“ prozradila v nadsázce zpěvačka magazínu Porter v roce 2018.

Krásná rodina a bolestivý rozchod

Pár přivítal na svět prvního společného potomka, dceru Lolu, v roce 2007. Jejich syn Nakoa-Wolf přišel o rok později. Momoa se také ujal výchovy Bonetiny dcery, herečky Zoë Kravitz, z jejího předchozího manželství. Kravitz se s Momou velice sblížila, dodnes jeden druhého považují za nejbližšího přítele.

Přesto všechno ale Momoa s Bonet uzavřeli manželský svazek až v roce 2017. O to smutnější je teď zpráva, že o pouhých pět let později se pár bude rozvádět.

Ve svém společném prohlášení na Instagramu píší: „Sdílíme s vámi tuto novinu ne proto, že bychom si mysleli, že stojí za to ji šířit v médiích, ale proto, že chceme pokračovat v našich životech upřímně a se ctí. Láska mezi námi nezmizela, jen se proměnila a bude se i nadále měnit, zatímco jeden druhému dáváme svobodu, aby se stal tím, kým chce být.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.