zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hollywoodské matky na plný úvazek. Kdo se vykašlal na kariéru a dal přednost dětem?

Petra Kloidová , Vydáno: 18.10.2021
Byly na vrcholu slávy, ale rozhodly se ji vyměnit za rodinu. Hollywodské herečky jako Cameron Diaz, Drew Barrymore nebo Jennifer Garner jsou matkami na plný úvazek. Kdo z dalších slavných se vzdal hvězdných platů, aby mohl být se svými ratolestmi?

reklama

Cameron Diaz natáčení filmů přestalo bavit

Cameron Diaz se stala matkou ve 47 letech. A do Hollywoodu už se vracet nehodlá, rodinný život ji zcela pohltil. „Teď budu muset žít do 107," komentuje s pověstným humorem to, že je starší matkou. Jak se sama několikrát vyjádřila, natáčení filmů už ji přestalo bavit. Na Instagramu propaguje vlastní značku vína a zážitky z mateřství si nechává povětšinou jen pro sebe a svého manžela Benjiho Maddena.

Jennifer Garner je farmářkou s malými ratolestmi

Hvězda hollywoodského snímku Pearl Harbor, Daredevil nebo komedie Přes noc třicítkou, je také matkou na plný úvazek. Bývalá žena Bena Afflecka, jenž během jejich manželství bojoval s démony, jako byl alkohol nebo sázení, to neměla lehké. Jennifer žije se svými třemi dětmi na ranči v Oklahomě a Instagram zásobí svými pěstitelskými úspěchy na zahrádce. Jak sama dodává, v životě jde z extrému do extrému, buď je hollywoodskou hvězdou, nebo mámou.

Liz Hurley se synem Damienem, který fušuje do modelingu a herectví
Autor: profimedia Liz Hurley se synem Damienem, který fušuje do modelingu a herectví

Elizabeth Hurley ochránila svého syna tak, že se stáhla

Elizabeth Hurley je bývalá přítelkyně anglického herce Hugha Granta a i po jejich skandálním rozchodu byla na vrcholu slávy. V tu dobu ale zjistila, že je těhotná s americkým byznysmenem Stevem Bingem. Ten syna nikdy nepřijal, a dokonce ho nezahrnul do závěti, když v roce 2020 umíral. Modelka se před šestnácti lety ze dne na den stáhla do ústraní, odstěhovala se na anglický venkov a vychovala jediného syna. Dnes má Damien slibnou kariéru modela a herce. Nedávno zazářil v úspěšném seriálu Royals.

Drew Barrymore je na děti sama a po rozvodu roky nerandí

Dětská hvězda z filmu E.T. – Mimozemšťan, jež se už v deseti letech stala závislou na drogách, měla děti později a rozhodla se svou mateřskou roli užít naplno. V roce 2012 potkala svého manžela, o dva roky později se jí narodila dcera Olive a následně Frankie. Pár se ale v roce 2016 rozvedl. O tom, že je mámou na plný úvazek a také ženou, která roky s nikým nerandila, mluví zcela otevřeně.

Demi Moore vychovala děti v zapadákově

Demi Moore s exmanželem Brucem Willisem byli v osmdesátých a devadesátých letech slavným hollywoodským párem. Na vrcholu kariéry se ale rozhodli odstěhovat z Los Angeles, aby svoje tři dcery mohli vychovat na farmě v Idahu. Když dívky povyrostly, znovu se stěhovali do Kalifornie. Během doby, kdy děti vyrůstaly, se Moore na filmových plátnech příliš často neukazovala. Jedna z jejích dcer, Rumer, si zahrála její dítě ve snímku Striptýz. 

Cameron Diazové a Nicole Kidmanové se po botoxu změnily obličeje

Nicole Kidman i Cameron Diaz sekly s botoxy. Nebojí se stárnutí. Jak vypadají?

reklama

Související témata: Cameron Diaz , Drew Barrymore , Demi Moore , mateřství

reklama

Přečtěte si také

reklama