Celebrity

18. října 2021 05:50

Petra Kloidová

Hollywoodské matky na plný úvazek. Kdo se vykašlal na kariéru a dal přednost dětem?

Byly na vrcholu slávy, ale rozhodly se ji vyměnit za rodinu. Hollywodské herečky jako Cameron Diaz, Drew Barrymore nebo Jennifer Garner jsou matkami na plný úvazek. Kdo z dalších slavných se vzdal hvězdných platů, aby mohl být se svými ratolestmi?

Cameron Diaz natáčení filmů přestalo bavit

Cameron Diaz se stala matkou ve 47 letech. A do Hollywoodu už se vracet nehodlá, rodinný život ji zcela pohltil. „Teď budu muset žít do 107," komentuje s pověstným humorem to, že je starší matkou. Jak se sama několikrát vyjádřila, natáčení filmů už ji přestalo bavit. Na Instagramu propaguje vlastní značku vína a zážitky z mateřství si nechává povětšinou jen pro sebe a svého manžela Benjiho Maddena.

Jennifer Garner je farmářkou s malými ratolestmi

Hvězda hollywoodského snímku Pearl Harbor, Daredevil nebo komedie Přes noc třicítkou, je také matkou na plný úvazek. Bývalá žena Bena Afflecka, jenž během jejich manželství bojoval s démony, jako byl alkohol nebo sázení, to neměla lehké. Jennifer žije se svými třemi dětmi na ranči v Oklahomě a Instagram zásobí svými pěstitelskými úspěchy na zahrádce. Jak sama dodává, v životě jde z extrému do extrému, buď je hollywoodskou hvězdou, nebo mámou.

Elizabeth Hurley ochránila svého syna tak, že se stáhla

Elizabeth Hurley je bývalá přítelkyně anglického herce Hugha Granta a i po jejich skandálním rozchodu byla na vrcholu slávy. V tu dobu ale zjistila, že je těhotná s americkým byznysmenem Stevem Bingem. Ten syna nikdy nepřijal, a dokonce ho nezahrnul do závěti, když v roce 2020 umíral. Modelka se před šestnácti lety ze dne na den stáhla do ústraní, odstěhovala se na anglický venkov a vychovala jediného syna. Dnes má Damien slibnou kariéru modela a herce. Nedávno zazářil v úspěšném seriálu Royals.

Drew Barrymore je na děti sama a po rozvodu roky nerandí

Dětská hvězda z filmu E.T. – Mimozemšťan, jež se už v deseti letech stala závislou na drogách, měla děti později a rozhodla se svou mateřskou roli užít naplno. V roce 2012 potkala svého manžela, o dva roky později se jí narodila dcera Olive a následně Frankie. Pár se ale v roce 2016 rozvedl. O tom, že je mámou na plný úvazek a také ženou, která roky s nikým nerandila, mluví zcela otevřeně.

Demi Moore vychovala děti v zapadákově

Demi Moore s exmanželem Brucem Willisem byli v osmdesátých a devadesátých letech slavným hollywoodským párem. Na vrcholu kariéry se ale rozhodli odstěhovat z Los Angeles, aby svoje tři dcery mohli vychovat na farmě v Idahu. Když dívky povyrostly, znovu se stěhovali do Kalifornie. Během doby, kdy děti vyrůstaly, se Moore na filmových plátnech příliš často neukazovala. Jedna z jejích dcer, Rumer, si zahrála její dítě ve snímku Striptýz.

Sdílejte článek
Štítky Cameron Diaz Instagram mateřství kariéra herec Drew Barrymore Demi Moore Jennifer Garnerová Demi Mooreová Cameron Diazová plný pracovní úvazek Elizabeth Hurleyová Benji Madden

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.