Celebrity

14. února 2021 21:00

Petra Kloidová

Prince Harry a Meghan Markle čekají druhé dítě! Z Archieho bude velký brácha

Princ Harry a jeho žena Meghan mají velký důvod k radosti. Na svátek svatého Valentýna oznámili, že čekají druhé dítě. Loni vévodkyně ze Sussexu potratila a veřejně o tom promluvila. Teď je ale jasné, že z téměř dvouletého Archieho bude velký brácha. Těhotenství oznámil pár na Instagramu prostřednictvím černobílé fotografie.

„Potvrzujeme, že Archie bude velkým bratrem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost, že čekají své druhé dítě," potvrdil tiskový mluvčí médiím. Harry a Meghan zveřejnili černobílou fotografii, jejímž autorem je jejich dlouholetý přítel Misan Harriman. Meghan na ní leží Harrymu v klíně a pod šaty se jí rýsuje těhotenské bříško.

Manželka britského prince Harryho Meghan loni veřejně promluvila o potratu. I když to bylo velmi osobní a citlivé téma, měla potřebu svou osobní zkušenost sdílet, aby pomohla i ostatním ženám.

Tehdy prý cítila velkou křeč v břiše: „Okamžitě jsem padla na kolena se synem v náručí a začala zpívat ukolébavku, abych nás oba uklidnila. Ale věděla jsem, že je něco špatně,“ píše. „V ten moment, co jsem svírala mého prvorozeného Archieho, jsem věděla, že o své druhé děťátko právě přicházím,“ popsala jeden z nejbolestivějších momentů jejího života. Markle popisuje i to, jak potrat zasáhl i prince Harryho.

Nedávná výhra nad britským bulvárem

Je to pár dnů, co vévodkyně ze Sussexu vyhrála nad bulvárem. Zažalovala společnost Associated Newspapers poté, co Mail on Sunday před dvěma lety zveřejnil v pěti článcích ručně psaný dopis jejímu otci Thomasi Markleovi ze srpna 2018. Dopis vévodkyně napsala po svatbě s britským princem v roce 2018. Médiu dopis předal sám Markle, s nímž vévodkyně nemá dobré vztahy. Zobrazit příspěvek na Instagramu.

Soudce Mark Warby konstatoval, že deník porušil právo Meghan na soukromí. „Byl to zkrátka osobní a soukromý dopis. Většina toho, co bylo zveřejněno, bylo o vlastním chování stěžovatelky, jejích pocitech úzkosti nad chováním otce a o vztahu mezi nimi. Jsou to osobní záležitosti a stěžovatlka mohla oprávněně očekávat, že dopis zůstane soukromý,“ uvedl soudce ve svém rozsudku. Více se dočtete ZDE.

Sdílejte článek
Štítky Instagram princ Harry Meghan Markle soudní řízení Sussex Harry a Meghan druhé těhotenství souod Den svatého Valentýna Archie Mountbatten-Windsor DMG Media

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.