Přítelkyně Jágra prozradila, co spolu nejraději dělají. Věkový rozdíl neřeší

Rozhovor s přítelkyní Jaromíra Jágra (zdroj: CNN Prima NEWS)

Přítelkyně Jaromíra Jágra Dominika Branišová s modelingem začala už v šestnácti letech, zcestovala půlku světa, ovšem co si budeme povídat, nejvíc se proslavila právě tím, že chodí s národní ikonou. S Jágrem se seznámila v pražském hudebním klubu, kde pracovala jako manažerka. Co prozradila o jejich vztahu? A jaká je jejich oblíbená společná činnost?

Hokejista a modelka se dali dohromady loni. Svůj vztah nejprve tajili, ale poté, co je několikrát načapali bulvární fotografové, se rozhodli svou láskou pochlubit na sociálních sítích. Jaromír Jágr srpnu loňského roku zveřejnil na Instagramu společné video.

Bývalé partnerky Jágra byly pod velkým drobnohledem. Sama Dominika byla z pronásledování ze strany médií nejprve dost špatná. Dokonce udělala radikální krok: „Já jsem si kvůli tomu i smazala sociální sítě, když nás někdo vyfotil v tom Špindlerově mlýně,“ svěřila se v pořadu ShowTime a přiznala, že ji taková pozornost zaskočila: „Nebyla jsem na to přichystaná, protože jsem si nikdy neprošla žádným mediálním školením, jako mají třeba holky v Miss. Řekla jsem si, že se stáhnu, a chtěla jsem tomu dát čas a vědět, jak to bude, jako bych to udělala s každým jiným vztahem. A když jsem si tím vztahem byla jistá, tak jsem si řekla, že si ty sociální sítě zase udělám,“ dodala.

Věkový rozdíl nevnímám. Jaromír je mladý na duchu, i na těle

Teď už je na Instagramu opět aktivní a musí se vypořádat i s negativními komentáři. Jak je zvládá? „Já mám v tomhle výhodu, že jsem taková splachovací, takže já si to vždycky přečtu a říkám si, ty lidi mě neznají, neznají Jaromíra, vůbec o nás nic nevědí, takže mě ty věci vůbec nezajímají. Pro mě je důležité, co si myslí rodina a pár nejbližších přátel, které mám,“ říká šestadvacetiletá modelka.

Mezi Dominikou a Jaromírem je velký věkový rozdíl. Jaromírovi bude příští rok padesát. Jak vnímá tento fakt jeho o třiadvacet let mladší přítelkyně? „Vždycky jsem se pohybovala v okruhu starších lidí. S vrstevníky jsem si nikdy nerozuměla. A u Jaromíra je to naopak, protože on stále hraje hokej a v týmu jsou kluci, kterým je osmnáct, dvacet, pětadvacet let, takže on tak zůstává mladší na duchu. Na těle ani nemusím říkat, když stále trénuje a jde mu to víc než dobře,“ směje se Dominika.

Svatba a děti? Zatím neplánujeme, ale umím si to představit

Hokejový útočník je známý tím, že neslavil úspěch jen na ledě, ale také u žen. Těch prošlo jeho životem skutečně mnoho. Tak není divu, že všichni spekulují, která se stane paní Jágrovou. Bude to právě Dominika? Ne by neřekla. „Vždycky jdu do vztahu s tím, že s tím partnerem bych si uměla představit budoucnost. A u Jaromíra je to stejné. Kdybych si s ním neuměla představit budoucnost, tak ten vztah ani nezačínám,“ přiznala. Téma děti prý zatím neřešili. „Neplánujeme nic. Já to nechávám plynout, není to, že bych si řekla, že za dva roky chci mít dítě. Když to bude, tak to bude, když ne, tak ne,“ říká otevřeně Dominika. To bývalá Jágrova přítelkyně Veronika Kopřivová v novém vztahu na nic nečekala a poměrně nedávno oznámila těhotenství.

Jediné stálé místo má v životě Jaromíra určitě jeho maminka. A s Dominikou prý vychází dobře. „Já doufám, že mě má ráda, mám z toho takový pocit,“ svěřila se Jardova přítelkyně. Stejně i její rodiče si možného budoucího zetě oblíbili. „Moji rodiče jsou skvělí, vždycky jsem s nima měla přátelskej vztah, takže kdybych přivedla kohokoliv, budou rádi, když já budu šťastná.“

Trénink, jídlo, trénink! Jaká jejich oblíbená činnost?

A jak vypadá takový běžný den hokejové hvězdy a modelky? „Vzhledem k tomu, že teď probíhá sezona a hráči z Rytířů dělají všechno pro to, aby se dostali do extraligy, tak ty dny se moc neliší. Jaromír má ráno trénink, potom přijde, dá si jídlo, jde spát, a odpoledne jde zase na trénink. Já většinou na ty opolední tréninky jedu s ním a většinou si na tom kladenském zimáku jdu zacvičit nebo zaběhat. Takže ten čas trávíme částečně spolu, i když on je na ledě,“ svěřila se Dominika v pořadu ShowTime.

Jágrovu přítelkyni hokej zajímá, takže je i častým tématem hovoru: „My se o hokeji bavíme hodně, už když jsem byla dítě, tak jsem ráda sledovala sporty, můj tatínek byl profesionální sportovec, takže doufám, že Jarda si se mnou může o tom hokeji popovídat, že mu na to řeknu i svůj názor,“ říká Dominika, která prozradila, co spolu nejraději dělají: „Naše nejoblíbenější společná činnost je, že si jdem lehnout třeba na dvě hodiny odpoledne. Takže si lehnem do postele, přitulíme se, a to nám dělá radost největší,“ směje se.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.