Přítelkyně Jaromíra Jágra oblékla svatební šaty. Mám ještě čas, říká o sňatku s  hokejistou

Přítelkyně Jaromíra Jágra a bývalá modelka Dominika Branišová (27) přijala nabídku na focení nové kolekce návrhářky Zuzany Lešák Černé. V exkluzivním rozhovoru mimo jiné prozradila, jaké oblečení ráda nosí a jak to mají s legendárním hokejistou s plánováním sňatku.

Sympatická brunetka sice přehlídková mola opustila, sem tam si ale najde čas na nějaké to focení nebo jinou spolupráci v oblasti modelingu. V pořadu Showtime prozradila, že si během pandemie zvykla na pohodlnější oblečení a občas má dny, kdy se jí tepláky nechtějí sundávat.

Po sportovním oblečení sáhne také v případech, kdy jezdí s partnerem Jaromírem Jágrem na hokej. „Mám ráda šaty a podpatky, ale když jedu na hokej, samozřejmě tam nechci být načančaná, a proto se oblékám do sportovního,“ vysvětlila Branišová. Svěřila se také, že v létě kvůli zánětu achilovky polevila v dodržování správné životosprávy. „Nemohla jsem šest týdnů ani chodit a nepřizpůsobila jsem tomu jídlo, takže to na mě bylo vidět,“ přiznala. „Teď už mám svoje míry zpět,“ konstatovala s úlevou bývalá modelka.

Svatební šaty Dominice slušely

Návrhářka Zuzana Lešák Černá si pro focení své kolekce vybrala Dominiku, protože jí prý přišla zajímavá a věděla, že by jí její styl slušel. Dámy se seznámily na Instagramu a poté si domluvily osobní setkání. „Jela jsem za ní do Plzně a hrozně jsme si sedly,“ popsala Branišová. I návrhářka vzájemné sympatie potvrdila. „Přišla mi fajn už jenom na pohled. Jsme na stejné vlně. Ráda pracuji s lidmi, kteří jsou příjemní,“ doplnila Černá.

V rámci focení na sebe Dominika oblékla také krásné svatební šaty. S o 22 let starším Jágrem tvoří pár už více než rok. Na plánování vlastní svatby to ale zatím nevypadá. „Mám ještě čas a on evidentně také, když vydržel bez sňatku 50 let. Není to proto něco, co bychom teď měli v plánu nebo se o tom intenzivně bavili,“ řekla Branišová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.