Celebrity

23. listopadu 2021 12:00

redakce Prima Ženy

Problémy s druhým těhotenstvím? Arichteva a Pártlová přiznaly, co jim hrozí

7 pádů Honzy Dědka (30) - 3v1 o mateřským mozku

Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová patří do komediální skupiny 3v1. Před lety se proslavily vtipnými videi na internetu a všechny tři jsou čerstvé mámy. Veronika s Martinou se shodly, co jim hrozí u druhého těhotenství. Možná vás to překvapí.

Trojici žen, která si ze sebe umí udělat navzájem legraci, jen tak nepotkáte, možná proto tak zaujala internetové publikum. Veronika Arichteva s humorem sobě vlastním přiznala, že jejich debaty jsou převážně o vzájemném urážení. „Marťa nám nemůže odpustit, že jsme mladší. A obě mi nemůžou odpustit, že jsem nejhezčí,“ dodala Nikol Leitgeb v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Co hrozí Veronice Arichtevě a Martině Pártlové při druhém těhotenství?

Kamarádkám se shodou okolností podařilo zplodit děti v podobný čas. První začala moderátorka a blogerka Nikol, která nedávno porodila už druhého syna. Pětatřicetiletou herečku Veroniku Arichtevu zase překvapilo, že mateřství není takový záhul. Manžel Arichtevy na ní mateřství totiž tak úplně nenechal.

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka Martina Pártlová v červnu přivedla na svět dceru Stellu. Počátky jejího snažení otěhotnět však byly krušné, Pártlová si prošla rakovinou. „Chtěla jsem dítě za každou cenu. Do plánování mi hodil vidle právě nádor. Otěhotněla jsem, když jsem si ho nechala odstranit, a určitě to nebylo jenom tím, že jsem potkala Pepu,“ prozradila zpěvačka v pořadu ShowTime. Nakonec je z Martiny šťastná maminka. Trojice kamarádek si dělá legraci, že kvůli mateřství trpí dočasně sníženou inteligencí.

„Všechny tři jsme blbý. Když otěhotníte, na to jsou výzkumy, klesne vám IQ. Říká se tomu baby brain efekt. Nikča měla z čeho brát, ale u nás s Marťou hrozí, že když otěhotníme podruhé…“ zauvažovala Veronika Arichteva a větu nedokončila.

Holky si povídají jen o velkých pindících

Na povídání o dětech překvapivě u třech matek dochází minimálně. „Čekala jsem, že se mě holky budou ptát. A nic. Vůbec nic. Úplně mi berou pocit důležitosti. Teď se mě teda Verča ptala na něco s pindíky. Ale to bylo něco s Bisim,“ pobavila Nikol. „Ježiš né, s malým pindíkem! Kdy to běží? Budu muset vymyslet na ten večer nějaký rodinný program,“ snažila se situaci zachránit Veronika, ale způsobila opak. „Je fakt, že když se sejdeme, řešíme pindíky, ale ty velký,“ prozradila Arichteva Honzovi Dědkovi.

Natáčení videí 3v1 ale už neplánují. „Chceme něco natočit, ale pak si říkáme, že by to po dvou letech mělo být dobrý, a bojíme se, že to nebude dobrý,“ tvrdí Veronika. „Já se třeba nebojím, ale holky se bojí,“ pronesla s drobnou výčitkou v hlase Martina Pártlová. „Teď jsou ty TikToky a všechno, my ty moderní výmysly nestíháme a cítíme se jako vrať se do hrobu,“ vysvětlila Nikol Leitgeb. Celý rozhovor sledujte v úterý ve 21:35 v pořadu 7 pádů Honzy Dědka na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.