zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Problémy s druhým těhotenstvím? Arichteva a Pártlová přiznaly, co jim hrozí

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 23.11.2021
Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová patří do komediální skupiny 3v1. Před lety se proslavily vtipnými videi na internetu a všechny tři jsou čerstvé mámy. Veronika s Martinou se shodly, co jim hrozí u druhého těhotenství. Možná vás to překvapí.

reklama

Trojici žen, která si ze sebe umí udělat navzájem legraci, jen tak nepotkáte, možná proto tak zaujala internetové publikum. Veronika Arichteva s humorem sobě vlastním přiznala, že jejich debaty jsou převážně o vzájemném urážení. „Marťa nám nemůže odpustit, že jsme mladší. A obě mi nemůžou odpustit, že jsem nejhezčí,“ dodala Nikol Leitgeb v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Co hrozí Veronice Arichtevě a Martině Pártlové při druhém těhotenství?

Kamarádkám se shodou okolností podařilo zplodit děti v podobný čas. První začala moderátorka a blogerka Nikol, která nedávno porodila už druhého syna. Pětatřicetiletou herečku Veroniku Arichtevu zase překvapilo, že mateřství není takový záhul. Manžel Arichtevy na ní mateřství totiž tak úplně nenechal.

Martina Pártlová a Veronika Arichteva v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Martina Pártlová a Veronika Arichteva v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka Martina Pártlová v červnu přivedla na svět dceru Stellu. Počátky jejího snažení otěhotnět však byly krušné, Pártlová si prošla rakovinou. „Chtěla jsem dítě za každou cenu. Do plánování mi hodil vidle právě nádor. Otěhotněla jsem, když jsem si ho nechala odstranit, a určitě to nebylo jenom tím, že jsem potkala Pepu,“ prozradila zpěvačka v pořadu ShowTime. Nakonec je z Martiny šťastná maminka. Trojice kamarádek si dělá legraci, že kvůli mateřství trpí dočasně sníženou inteligencí.

 „Všechny tři jsme blbý. Když otěhotníte, na to jsou výzkumy, klesne vám IQ. Říká se tomu baby brain efekt. Nikča měla z čeho brát, ale u nás s Marťou hrozí, že když otěhotníme podruhé…“ zauvažovala Veronika Arichteva a větu nedokončila.

Trojice přítelkyň září na internetu díky komediálním videím
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Trojice přítelkyň září na internetu díky komediálním videím

Holky si povídají jen o velkých pindících

Na povídání o dětech překvapivě u třech matek dochází minimálně. „Čekala jsem, že se mě holky budou ptát. A nic. Vůbec nic. Úplně mi berou pocit důležitosti. Teď se mě teda Verča ptala na něco s pindíky. Ale to bylo něco s Bisim,“ pobavila Nikol. „Ježiš né, s malým pindíkem! Kdy to běží? Budu muset vymyslet na ten večer nějaký rodinný program,“ snažila se situaci zachránit Veronika, ale způsobila opak. „Je fakt, že když se sejdeme, řešíme pindíky, ale ty velký,“ prozradila Arichteva Honzovi Dědkovi.

Natáčení videí 3v1 ale už neplánují. „Chceme něco natočit, ale pak si říkáme, že by to po dvou letech mělo být dobrý, a bojíme se, že to nebude dobrý,“ tvrdí Veronika. „Já se třeba nebojím, ale holky se bojí,“ pronesla s drobnou výčitkou v hlase Martina Pártlová. „Teď jsou ty TikToky a všechno, my ty moderní výmysly nestíháme a cítíme se jako vrať se do hrobu,“ vysvětlila Nikol Leitgeb. Celý rozhovor sledujte v úterý ve 21:35 v pořadu 7 pádů Honzy Dědka na Primě.

Martina Pártlová přiznává, že chtěla dítě za každou cenu. Otěhotněla poté, co ji odstranili nádor na tlustém střevě.

Martina Pártlová: Dítě jsem chtěla za každou cenu. Do plánů mi hodil vidle nádor

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka , mateřská dovolená , Veronika Arichteva , Martina Pártlová , Nikol Leitgeb

reklama

Přečtěte si také

reklama