Prozrazeno: Co prováděly tváře slavné show po natáčení v Bratislavě?

Zábavná show Inkognito se původně natáčela v Bratislavě. Panelisté se tedy vydali za hranice, kde tři dny vytvářeli prvotřídní zábavu. Po natáčení následovala volná zábava, kterou naše tváře náležitě využily. Co dělaly po večerech?

Vyjet za hranice, ubytovat se v hotelu, celý den se skvěle bavit a po večerech vlastně také. To je práce snů. Ondřej Gregor Brzobohatý si velmi rozmýšlel, jak bude trávit volný čas. Po dlouhých úvahách prý nakonec vyhrála četba na hotelovém pokoji. „Natočili jsme několik dílů, pak jsme šli velice poctivě na pokoj a tam si každý dělal nějaké svoje záležitosti. Já jsem si třeba četl knihu Nietzscheho Ecce Homo, pak jsem tam měl nějakého Junga a Freuda, kterého si čtu pořád dokola, Výklady snů a podobně,“ zakončil výčet nočních činností Brzobohatý – s šibalským úsměvem.

Kavárny, procházky a jízdy vlakem

Petra Nesvačilová si ale jejich společné večery pamatuje trochu jinak. „Je pravda, že jsme si to natáčení užívali i po natáčení. Chodili jsme na procházky, do kaváren a podobně, takže to bylo skvělé. Byl to vlastně takový hrozně hezký čas, který jsme měli společný. A potom jsme jezdili i vlakem, takže to bylo velmi příjemné,“ prozrazuje Nesvačilová.

Oba se ale shodli na tom, že nyní rádi točí v Praze, jelikož mají více času na své rodiny a jiné pracovní povinnosti. V každém případě – ať točí v Praze, nebo v Bratislavě, na kvalitu humoru to nemá vliv. Všichni jsou stále stejně dobří. Sledujte zábavnou show Inkognito každý čtvrtek ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.