Richard Genzer o šikaně od Suchánka: Jsem zvyklý. Byli jsme jako v manželství

Richard Genzer o „šikaně“ od Suchánka a řízení bez papírů

Herec Richard Genzer prozradil, že se s kamarádem Michalem Suchánkem znají již téměř čtyřicet let. Někdy to vypadá, že ho Suchánek trochu šikanuje, protože si ho neváhá vzít kdykoliv na paškál. Genzerovi to ale nevadí, je už zvyklý. Navíc prý roky žili jakoby v manželství.

Už více než deset let je Richard Genzer součástí zábavného pořadu Partička. Netají se tím, že si v počátcích této improvizační show přál především to, aby měla u diváků úspěch. To se mu splnilo vrchovatě. Prozradil také, že původně vůbec nebylo v plánu, aby byl jedním z herců Ondřej Sokol. Ten měl totiž Partičku režírovat. Nakonec si to ale rozmyslel a na dlouhou dobu se stal součástí oblíbené čtveřice, která doháněla k slzám smíchu všechny v publiku.

Z pestré nabídky her, které v pořadu absolvují, se některé staly přímo legendární. Jednou z nich je bez pochyby „párty“, na které si Genzer pravidelně láme zuby. Možná trochu překvapivě ji ale má také rád. Lidi podle něho chtějí vidět, jak se vyseká. „Je to, jak říká Michal Suchánek: ‚Lidi se dívají na formule jenom proto, že si myslí, že se tam vždycky někdo rozštípe.‘ Takže takhle to je,“ má Richard jasno v tom, proč diváky tak baví sledovat ho, jak se trápí při hádání věcí nebo osob.

Právě s kolegou Suchánkem se znají a kamarádí již mnoho let. Přátelé jsou od roku 1982. Nestalo se jim, že se pohádali natolik, že spolu pak nějaký čas nemluvili? „Někdy jo, tak my jsme byli v podstatě jako nějaké manželství. Takže někdy ano, ale vždycky se to urovnalo. Jako v tom manželství – kvůli majetkovým důvodům,“ směje se Richard, kterého nově vídáme na obrazovkách televize Prima v seriálu ZOO jako kuchaře v kantýně.

Herec Michal Suchánek ho často nešetří a bez skrupulí si z něho dělá srandu. Nabízí se tak otázka, zda se od něho Richard necítí být trochu šikanovaný. „Ne, mně to je jedno. Já byl na vojně, takže jsem zvyklej,“ říká s nadhledem Genzer, který neváhal a Michalovi to trochu vrátil, když ho výstižně napodobil. „Nebudu to dělat,“ zašklebil se úplně stejně jako jeho dlouholetý kamarád.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.