Celebrity

12. ledna 2022 14:45

Petra Kloidová

Richard Genzer se stal obětí podvodu, životního snu se ale nevzdal

Bavič a bývalý tanečník Richard Genzer bere životní propady s humorem. Před lety se stal obětí podvodu a přišel o hodně peněz, svého snu se ale nevzdal. Život teď vidí jinde než na souši. Co je jeho snem?

Richard Genzer přezdívaný Geňa oslavil koncem loňského roku pětapadesáté narozeniny. Jako mladík figuroval v jedné z nejslavnějších tanečních skupin UNO. Ta se zformovala v druhé půli osmdesátých let z absolventů Pražské taneční konzervatoře. Své zkušenosti nedávno zhodnotil také jako porotce v taneční soutěži. „Já jsem byl jediný v porotě, kdo má na tancování papír, všichni tři ostatní jsou zájmová umělecká činnost,“ poznamenal s lišáckým úsměvem. „A ještě jsem tam navíc byl jediný Čech. Protože tam byl Ostravák, Brňák a Němka,“ prozradil pobaveně v Show Jana Krause. Během natáčení se rozšířila zpráva o tom, že byl Genzer hospitalizován, to ale komik vysvětlil.

Peníze pryč, hausbót nikde

Jan Kraus ve svém pořadu připomene také jeho potíže, které vznikly v souvislosti s projektem hausbót. „To byl dům na vodě a měl 165 m², to by i Mareš čuměl,“ popsal svoji neuskutečněnou vizi příbytku na Vltavě. „Tak jsem to zaplatil, a tím to skončilo. Ta firma šla do exekuce.“ I když se snažil, seč mohl, dostat svůj hausbót anebo peníze zpět, vše bylo marné. „Už jsem si na to zvykl,“ řekl v nečekaně veselém tónu.

„A teď stavíme nové hausbóty, hodně a pro všechny. Tak tam si snad nějaký uloupnu. Já jsem nepoučitelný!“ Bydlení na vodě už si vyzkoušel a moc se mu líbí, jen upozorňuje, že když se člověk opije, musí mít na sobě neustále plovací vestu. „Co je na hausbótu nejhorší – nesmíš se rozkmotřit s kachnami a labutěmi,“ varoval a prozradil, jak vedl válku s labuťákem, který se zamiloval do jeho vodního skútru. „Nakonec jsem to vyřešil pomocí dlouhého rybářského prutu. Ale vychovával jsem ho asi čtyři dny.“

Genzer získal svou lásku zpět

V roce 2020 se Richard Genzer v médiích objevoval hlavně kvůli své zajímavé náhradní profesi. Během pandemie se totiž živil prodejem palačinek. Velkým tématem byl také rozchod s přítelkyní. Genzer dával najevo velký smutek, chyba byla podle všeho na jeho straně. Nedávno mu ale jeho přítelkyně dala další šanci. „Mám přítelkyni a není to novinka. Nechci o tom vůbec mluvit, ona si to nepřeje. Jsem s ní rád, ale není to úplně skvělý, protože jsem udělal nějaké věci, za které se stydím, nebo jsem je neudělal dobře a chci je dělat lépe,“ prozradil v listopadu Genzer v reportáži pro Showtime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.