zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pravda o hospitalizaci Richarda Genzera! Prozradil, jak to doopravdy bylo

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: FTV Prima , Vydáno: 30.11.2021
Richard Genzer je známý herec a bavič, kterého si každý vybaví vedle dlouholetého kamaráda a kolegy Michala Suchánka. Před pár dny ale obletěla Česko zpráva, že Genzera odvezla po natáčení jednoho pořadu záchranná služba a byl hospitalizován. On nám nyní vysvětlil, jak to doopravdy bylo.

reklama

V létě, kdy mají i herci prázdniny, Richard Genzer prodával na Litoměřicku palačinky. Do této akce se pustil kvůli propagaci hotelu. Nebylo to tudíž kvůli nedostatku financí v pandemii, jak se mnohým může zdát. A dokonce to i vypadá, že ho to bavilo. „Bylo to PR hotelu, který koupil můj kamarád a já tam nějakým způsobem patřím. A dělat palačinky mě docela bavilo, dostal jsem recept od kamaráda. Ale jediné, co bylo špatný, že jsem musel chodit každý den nakupovat a když mi řeknete jahody a banán, tak to nemůžu ani vidět,“ vysvětluje Richard záporné stránky tohoto podnikání.

Vrátí se k palačinkám? Ano!

Tato zkušenost je určitě dobrá, hlavně pro herce. Vzhledem k epidemické situaci kdovíjak to bude vypadat s kulturou za pár týdnů. A pokud nebudou herci moct hrát, palačinky jako když najdeš. „Určitě, až to všechno zavřou, tak já se k tomu zase vrátím. Budeme to jíst přes roušku, takže ta palačinka jim aspoň dlouho vydrží,“ prozrazuje své plány Genzer. 

Richard Genzer jako hádající v show Inkognito.
Autor: FTV Prima/ Inkognito Richard Genzer jako hádající v show Inkognito.

Richard Genzer v nemocnici. Jak to bylo?

Nedávno obletěla Česko zpráva, že Richarda Genzera odvezla záchranná služba a byl hospitalizován. Podle něj je to ale jen nafouknutá bublina a on se těší dobrému zdraví. „Neodvezla mě sanitka, měl jsem jenom bolavá záda a mám kamaráda primáře na Malvazinkách. Jezdil jsem tam jen na injekce, aby mi to povolilo,“ objasňuje Richard a předvádí ukázkový dřep, aby fanoušci viděli, že se těší z pevného zdraví.

Richarda Genzera můžete vidět v nově připravovaném seriálu ZOO, který bude na televizních obrazovkách televize Prima v příštím roce. 

Padla první klapka nového rodinného seriálu televize Prima, který nese pracovní název ZOO.

Jana Švandová odtajnila svou roli v novém seriálu! V čem bude zásadní?

Tanečník, herec a bavič Richard Genzer s přítelkyní Pavlou Kalinovou.

Richard Genzer prodává v kiosku a přiznal, že je single: Odešla, stýská se mi, miluju ji!

Richard Genzer s Lindou Finkovou a jejich dcerou 2

Richard Genzer dostal ve vztahu novou šanci: Udělal jsem věci, za které se stydím

reklama

Související témata: ZOO , FTV Prima , Richard Genzer , inkognito , ZOO , herec , bavič , nemocnice , palačinky

reklama

Přečtěte si také

reklama