Celebrity

30. listopadu 2021 06:00

Karolína Oehmová

Pravda o hospitalizaci Richarda Genzera! Prozradil, jak to doopravdy bylo

Richard Genzer o hospitalizaci

Richard Genzer je známý herec a bavič, kterého si každý vybaví vedle dlouholetého kamaráda a kolegy Michala Suchánka. Před pár dny ale obletěla Česko zpráva, že Genzera odvezla po natáčení jednoho pořadu záchranná služba a byl hospitalizován. On nám nyní vysvětlil, jak to doopravdy bylo.

V létě, kdy mají i herci prázdniny, Richard Genzer prodával na Litoměřicku palačinky. Do této akce se pustil kvůli propagaci hotelu. Nebylo to tudíž kvůli nedostatku financí v pandemii, jak se mnohým může zdát. A dokonce to i vypadá, že ho to bavilo. „Bylo to PR hotelu, který koupil můj kamarád a já tam nějakým způsobem patřím. A dělat palačinky mě docela bavilo, dostal jsem recept od kamaráda. Ale jediné, co bylo špatný, že jsem musel chodit každý den nakupovat a když mi řeknete jahody a banán, tak to nemůžu ani vidět,“ vysvětluje Richard záporné stránky tohoto podnikání.

Vrátí se k palačinkám? Ano!

Tato zkušenost je určitě dobrá, hlavně pro herce. Vzhledem k epidemické situaci kdovíjak to bude vypadat s kulturou za pár týdnů. A pokud nebudou herci moct hrát, palačinky jako když najdeš. „Určitě, až to všechno zavřou, tak já se k tomu zase vrátím. Budeme to jíst přes roušku, takže ta palačinka jim aspoň dlouho vydrží,“ prozrazuje své plány Genzer.

Richard Genzer v nemocnici. Jak to bylo?

Nedávno obletěla Česko zpráva, že Richarda Genzera odvezla záchranná služba a byl hospitalizován. Podle něj je to ale jen nafouknutá bublina a on se těší dobrému zdraví. „Neodvezla mě sanitka, měl jsem jenom bolavá záda a mám kamaráda primáře na Malvazinkách. Jezdil jsem tam jen na injekce, aby mi to povolilo,“ objasňuje Richard a předvádí ukázkový dřep, aby fanoušci viděli, že se těší z pevného zdraví.

Richarda Genzera můžete vidět v nově připravovaném seriálu ZOO, který bude na televizních obrazovkách televize Prima v příštím roce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.