Jana Švandová odtajnila svou roli v novém seriálu! V čem bude zásadní?

ZOO - Jana Švandová o roli

V těchto dnech odstartovala televize Prima natáčení nového rodinného seriálu s pracovním názvem ZOO. V něm se objeví i Jana Švandová v roli babičky hlavní hrdinky a majitelky sklářské firmy Sidonie Novotné. Co ke své postavě herečka odtajnila?

Rodina Novotných je sice několikačlenná, ale hybatelem klanu je dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Je to dáma velice rozhodná a ví, co chce v životě,“ prozradila herečka ke své postavě.

Jak už pracovní název napovídá, seriál se točí v příjemném prostředí zoologické zahrady ve Dvoře Králové.

I přes hektické natáčení si ale herci najdou čas na malé zastavení u nějakého výběhu. „Musím říct, že hrocha bych mohla pořád pozorovat, je to neuvěřitelné zvíře. Jsou momenty, kdy je to zvíře nebezpečné a najednou jen spí ve vodě, má hlavu nahoře a vypadá jak malé mimino,“ rozplývá se Švandová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.