Jana Švandová odtajnila svou roli v novém seriálu! V čem bude zásadní?

V těchto dnech odstartovala televize Prima natáčení nového rodinného seriálu s pracovním názvem ZOO. V něm se objeví i Jana Švandová v roli babičky hlavní hrdinky a majitelky sklářské firmy Sidonie Novotné. Co ke své postavě herečka odtajnila?

Rodina Novotných je sice několikačlenná, ale hybatelem klanu je dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Je to dáma velice rozhodná a ví, co chce v životě,“ prozradila herečka ke své postavě.

Jak už pracovní název napovídá, seriál se točí v příjemném prostředí zoologické zahrady ve Dvoře Králové.

I přes hektické natáčení si ale herci najdou čas na malé zastavení u nějakého výběhu. „Musím říct, že hrocha bych mohla pořád pozorovat, je to neuvěřitelné zvíře. Jsou momenty, kdy je to zvíře nebezpečné a najednou jen spí ve vodě, má hlavu nahoře a vypadá jak malé mimino,“ rozplývá se Švandová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.