Celebrity

25. února 2022 05:50

Petra Kloidová

Robert Urban odešel do Prahy kvůli lásce: Cítím, že je na čase udělat další krok

Show Jana Krause - Robert Urban

Herec Robert Urban v současnosti patří mezi ty nejpohlednější herce v tuzemsku. Před čtyřmi roky odešel za svou krásnou přítelkyní do Prahy a cítí, že je čas se v osobním životě zase trochu posunout.

Sympatický herec Robert Urban, kterého můžeme aktuálně vidět v roli neméně sympatického soudce Petra Kříže v seriálu ZOO na televizi Prima, se nedávno objevil na červeném gauči Jana Krause.

Robert Urban jako nejhezší herec seriálu

Moderátor mu prozradil, že na základě hlasování byl mladý herec zvolen za nejhezčího muže seriálu. „To je milé, jsem překvapený, ale mám pocit, že jakmile o vás někdo něco takového řekne, myslí si: On je hezký, ale určitě to bude blbec,“ reagoval na lichotku Robert. Široká veřejnost ho objevila teprve před pár lety a speciálně u divaček se těsí velké pozornosti. Herec však měl k takovému přívlastku malou poznámku: „Mám pocit – a to, chraň Bůh, nemluvím o sobě – že lidé, kteří vypadají dobře, to mají těžší.“

V rámci tématu, jak moc člověka determinuje krása, Urban zavzpomínal na moment, kdy poprvé spatřil svou partnerku, se kterou je už čtyři roky a udělal kvůli ní důležitá životní rozhodnutí. Zpočátku měl velký respekt z její krásy. „Když jsem ji viděl, říkal jsem si: krásná. Pak jsem ji pozdravil, byla milá a sympatická a ještě jsme si popovídali o sportu. Byl jsem nadšený,“ popsal jejich seznámení.

Je čas posunout se v osobním životě dál

Nedávno se herec během natáčení seriálu ZOO zmínil, že už pomalu, ale jistě pomýšlí na další kroky v osobním životě. Sám je totiž v seriálu obklopen dvěma dětmi, které mu hlídá Eva Burešová. A tak se samozřejmě často nevyhne ani zapeklité otázce, zda nepomýšlí na založení vlastní rodiny. „Co teď vlastně říct, abych si na sebe neupletl bič a zároveň aby to nevypadalo, že se něčeho bojím,“ směje se. „Nechávám to plynout. Bůh nebo ten, kdo je nad námi, ví, jak to všechno dopadne. Ale nebráním se ničemu, přece jenom už je mi 35 a možná cítím, že je na čase udělat nějaký další krok,“ prozrazuje nakonec Urban.

Robert Urban se svěřil i s tím, že jako dítě sice nevyrůstal v úplné rodině, ale nic mu nechybělo. Rodáka z Ostravy společně s bratrem od útlého věku vychovával po rozvodu s jejich matkou pouze otec. Ten také Roberta přivedl k umění. Mladík se už jako dítě zúčastňoval soutěží v latinskoamerických tancích a stepu. Po základní škole nastoupil na ostravskou konzervatoř a dlouhá léta v rodném městě pak také účinkoval jako herec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.