Celebrity

14. prosince 2021 19:55

Gabriela Kolinová

Roman Šebrle potvrdil rozvod. Tohle jsou jeho první slova o rozpadu manželství

Roman Šebrle se rozvádí

Moderátor a bývalý světový rekordman v desetiboji Roman Šebrle se po jedenadvaceti letech rozvádí se svou ženou Evou. Manželé už údajně dávají dohromady rozvodové papíry. Co o samotném rozvodu řekl Roman Šebrle?

Zprávu o rozpadu manželství Šebrleho přinesl deník Blesk. Sám moderátor informaci potvrdil. „Je to pravda, je mi to líto. Prostě takový je život a někdy se to tak vyvine,“ uvedl moderátor pro pořad Showtime.

Podle informací médií už mají manželé sepsanou žádost o rozvod. „Pro lidi, kteří se kolem nich pohybují, to není až takový šok nebo blesk z čistého nebe. Delší čas bylo zjevné, že to pěkné mezi nimi nějak vyhaslo a vztah se rozdrolil,“ uvedl zdroj Blesku. Narážel zřejmě na to, že moderátor byl coby idol český žen na akcích často obklopován dívkami. A ve společnosti manželky byl v poslední době vídán pomálu.

Děti Romana Šebrleho se věnují fotbalu

Olympijský vítěz v desetiboji byl ženatý jedenadvacet let. S manželkou Evou se brali v říjnu 2000, nedlouho po olympiádě v Sydney, odkud Roman přivezl stříbrnou medaili. Mají devatenáctiletého syna Štěpána a patnáctiletou dceru Kateřinu. Obě děti se věnují sportu. Štěpán hraje fotbal za Duklu, Kateřina hraje také fotbal, ale za Slavii.

Šebrle se po skončení atletické kariéry začal věnovat golfu, od roku 2014 působí jako moderátor na FTV Prima. V současné době tvoří dvojici s Evou Perkausovou, s níž moderuje Hlavní zprávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.