zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Roman Vojtek opustil těhotnou manželku těsně před porodem. Jak spolu nyní vycházejí?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 13.09.2021
Herec Roman Vojtek nyní prožívá šťastné životní období. Před dvěma lety se podruhé oženil, vzal si o patnáct let mladší muzikálovou hvězdu Petru Vraspírovou a loni v listopadu se jim narodil syn Nathaniel. I on si však prožil chvíle, na které by nejraději zapomněl. Jeho pověst vzorného manžela, slušňáka a gentlemana velmi utrpěla. 

reklama

Ta událost před šesti lety šokovala celý národ. Roman po desetiletém vztahu nečekaně opustil svou tehdejší manželku Terezu, s níž měl dceru Editu, měsíc před porodem jejich druhého dítěte Benedikta. Tereza se zhroutila, skončila v péči psychiatrů a na něj se snesla veřejná smršť. Z největšího sympaťáka, který se s oblibou dával ostatním za vzorný příklad ukázkového manžela se rázem stal skoro až vyvrhel. 

Roman se za to veřejně omluvil, své jednání označil jako neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné. To, co se stalo, podle něj nebylo plánované. „Já už jsem určité pocity řešil před několika měsíci. Terezka měla správný pocit, že se se mnou něco děje. Že třeba nemá tolik pozornosti, kolik by jako těhotná manželka měla mít. Snažil jsem se jí vysvětlit, že je to můj problém, který v sobě řeším a se kterým si nevím rady. Dospěli jsme do bodu, kdy jsem prostě řekl něco, co jsem v sobě dusil delší dobu. Neplánoval jsem, že to udělám ráno nebo večer. Byla to vteřina, kdy mi to projelo hlavou a řekl jsem jí, že nejsem šťastný a hledám něco jiného, než jsem si myslel, že mám,“ popsal tehdy v rozhovoru pro deník Blesk. 

Zdrcená Tereza se k nečekanému rozchodu poprvé vyjádřila až po roce a půl, když promluvila pro Top Star magazín TV Prima. „Vzpomínám si, že jsem ležela v porodnici, měla jsem zapnutou televizi a tam byl nějaký rozhovor s Romanem. Do toho šly prostřihy jeho kolegů z divadla, kteří mě neznají, ale vynášeli soudy. V tu chvíli se mi chtělo umřít. Když mi oznámil, že mě opouští, bylo to strašný. Prý už prostě nemohl... V podstatě není den, kdybych si na to nevzpomněla. Vybavuji si každý slovo, co mi řekl. Byla jsem šokovaná, paralyzovaná, vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, co slyším,“ posteskla si Tereza.

Poslechněte si, co o rozchodu řekli Tereza s Romanem pro Top Star magazín v roce 2016:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 2.9.2016 - Roman Vojtek o rozvodu

Roztržka během pandemie

Zhruba půl roku po jejich rozchodu se Roman zamiloval do kolegyně Petry Vraspírové. Jedním z prvních, komu o tom řekl, byla právě jeho bývalá žena. „Petra je skvělá ženská a měl jsem štěstí, že jsem ji potkal. Nic lepšího mě už potkat nemohlo,“ zářil Vojtek. Petra přijala skvěle i jeho dvě děti, které má od rozvodu ve střídavé péči. Neberou ji jako macechu, ale kamarádku. 

Roman Vojtek s manželkou Terezou.
Autor: FTV Prima Roman Vojtek s manželkou Terezou.

Chvíli se zdálo, že mezi ním a exmanželkou postupem let čas všechny rány zahojil a vztahy se urovnaly, ale nebylo tomu tak. Během pandemie si veřejně vjeli do vlasů. Roman, který v té době čekal s Petrou první miminko, se od svých dětí z prvního manželství nakazil a na svojí sociální síti si postěžoval. „Já to čapnul od dětí, které, jak jsme zjistili, se bohužel nakazily kvůli nezodpovědnosti a laxnímu přístupu. Máme nouzový stav, všichni víme, co to znamená a obnáší, ale jsou lidé, kteří se dál scházejí, i když jim není třeba nejlépe, chodí na návštěvy k dalším rodinám, kamarádkám a absolutně nedomýšlejí následky svého chování.“ 

Roman Vojtek jako Jirka Bouček.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Roman Vojtek jako Jirka Bouček.

Ač nikoho konkrétně nejmenoval, všem bylo jasné, na koho tím naráží. Reakce Terezy na sebe nenechalo dlouho čekat. „Co chci sdělit, je, že s veškerou pokorou přistupuji k tomuto onemocnění, a proto jsem velice ráda, že moje děti jím procházejí bezpříznakově. Nikdy bych nikoho z rodiny úmyslně nevystavila nebezpečí, stejně tak jako bych nikoho neobvinila, že nemoc do rodiny přinesl například z natáčení, kterého se téměř denně doposud účastnil, jakkoli mi zrovna toto připadá nevhodné, pokud mám doma těhotnou ženu,“ napsala na svůj Instagram.

Roman Vojtek jako Jirka Bouček v seriálu Hvězdy nad hlavou.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Roman Vojtek jako Jirka Bouček v seriálu Hvězdy nad hlavou.

Děti na prvním místě

Pokud jde o důležité životní momenty svých dětí, dokážou ale spory hodit za hlavu a fungovat jako správní rodiče. Oba si letos 1. září nenechali ujít první školní den jejich syna Benedikta.

Romana Vojtka nyní můžeme vídat v seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou. Kromě něj se můžete těšit na Bolka Polívku, Terezu Kostkovou, Romana Zacha, Petra Nárožného, Pavla Zedníčka, Veroniku Stropnickou či Václava Koptu.

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Petra Vraspírová , Roman Vojtek , seriál Hvězdy nad hlavou online , FTV Prima , dítě

reklama

Přečtěte si také

reklama