Snowboardistka Šárka Pančochová se vdala. Vzala si rozvedenou maminku

Snowboardistka Šárka Pančochová už nechtěla dál čekat. Svou přítelkyni Kaileen Laree si sice původně chtěla vzít v České republice, až zde povolí sňatek lidí stejného pohlaví. Nakonec se ale rozhodly pro svatbu v Americe. Na sociálních sítích zveřejnily romantickou fotku z obřadu. Obě jsou oblečené v bílých šatech, bosé a kolem nich je krásná příroda.

Šárka Pančochová si svou dlouholetou přítelkyni Kaileen Laree vzala u řeky nedaleko městečka Leavenworth v americkém státě Washington. V Americe jsou totiž na rozdíl od České republiky sňatky homosexuálních párů povolené.

Snowboardistka na Instagramu sdílela fotky ze svatebního dne, na kterém nechyběla ani dcera její partnerky z prvního manželství. Šárka byla při obřadu oblečena do bílých kalhot a topu bez rukávů. Její snoubenka měla krátké bílé šaty. Obě byly bosé.

„Minulý rok byl bláznivý a bude ještě bláznivější. Nemohu se dočkat, až strávím zbytek svého života se svou nejlepší přítelkyní a budeme tento život sdílet navždy,“ napsala Šárka k sérii svatebních fotografií.

Svatba byla nejen romantická, ale i trochu dobrodružná. Na jednom ze snímků je vidět, jak se na druhém břehu pohybuje medvěd.

Přítelkyně Kaileen Laree je rozvedená a z předchozího vztahu má dceru. Ke sportu má také blízko. Baví ji wakesurfing a skateboard. Šárka ji požádala o ruku předloni v červenci na nejvyšší hoře amerického státu Oregon s názvem Mount Hood.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.