Celebrity

31. prosince 2021 05:55

Petra Kloidová

Silvestra s Honzou Dědkem přerušil režisér! Štěpán Kozub vyprávěl historku o varlatech

7 pádů Honzy Dědka - Štěpán Kozub a urologie

Herec, komik a zpěvák Štěpán Kozub může za virální video, které koluje na internetu. Tenkrát moderátorovi Dědkovi vyprávěl historku o tchánovi. Na Silvestra se s dalšími hereckými kolegy vrací na místo činu a zábava bude tak rozjetá, že se televize rozhodla vysílat silvestrovský díl 7 pádů Honzy Dědka až po desáté večer. Podívejte se na ukázku.

V programu posledního letošního večera nabídne televize Prima speciální díl oblíbené talkshow 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka. Hosty budou ostravští improvizátoři Tři tygři, kteří jsou ve skutečnosti čtyři – Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák. Rozhovory bez servítek a scénky bez hranic korektnosti předčily i ta nejsmělejší očekávání. Zasáhnout musel režisér. Jeho pokus o umírnění ale způsobil pravý opak! Stanice proto musela vysílání pořadu posunout na pozdější čas.

První Kozubův výlet na urologii dostal i režiséra

Natáčení silvestrovského pořadu se zvrhlo v přehlídku nekorektního humoru. Ostravští improvizátoři Tři tygři, kteří budou hosté Dědkovy poslední show v tomto roce, dostáli své pověsti humoristů bez zábran a limitů, ba dokonce šli ještě dál. V improvizačních scénkách střílí do ožehavých témat a oblastí: feminismu, incestu, LGBT, sexu se zvířaty, pedofilie i politiky. Servítky si nekladli ani v rozhovorech. Veškeré zábrany korektnosti odhodil Štěpán Kozub, když se pustil do vyprávění svého zážitku z urologického vyšetření.

„Šel jsem poprvé na urologii. Jako peklo, ponížení vnitřní. Přišel jsem tam, byl tam starý doktor. Řekl vyskočte si, nohy od sebe. Říkal jsem si, klid, myslel jsem na nejhorší věci a jak asi vypadají jeho vejce, když je mu 80. Vzal gumovou rukavici, teď mi tam zajel. Pak mě poslal nahoru na sono. Modlil jsem se, aby tam nebyla nějaká pěkná doktorka. Ty vole. Nádherná dvoumetrová blondcka, úplně jsem byl vyřízenej. Lehl jsem si, ona vzala gelík, řekla: ‚Šup, ukažte mi ta varlátka.‘ Tak jsem vypustil krakena. Vzala tu pistoli a začala kroužit. Pak řekla: ‚Uchopte penis a přiložte k pupíku,‘ jela okružní cestu. Já: ‚Ty vole.‘ Ona: ‚Tak semenné váčky jsou plné, tady malá cystička, to je jako by nic, to fouknete a už tam není. Jste zdravý a že jste byl tak statečný, vemte si Hašlerku‘…“ vyprávěl Štěpán Kozub. To už režisér Vojtěch Nouzák nevydržel: „Štěpáne, já potřebuju něco do televize!“

Vtip, který musí být vyřčený až po desáté

Režisér Vojtěch Nouzák vytušil, že tohle v osm večer do televize neprojde. Štěpán Kozub už byl ale rozjetý a zastavovat nehodlal. Naopak ještě přidal. „Ty srabe! A to jsem nechtěl říct tenhle fór a teď ho řeknu. Přátelé, mám fór, který může posunout veškeré hranice televizní zábavy v České republice. Pojďme se teď všichni smluvit, že to je vtip, že to, co řeknu, si nemyslím a že s tím nesouhlasím. Ale vy taky ne, a proto to můžeme vyprávět. Kluci ten fór znají, je strašný, morbidní, ale je strašně vtipný. Já pak asi zdrhnu, až to řeknu,“ uvedl svoje další vystoupení Kozub a spustil vyprávění vtipu, kvůli kterému musela stanice posunout silvestrovský program tak, aby Kozubovy fórky nepředběhly desátou večerní. Celý rozhovor sledujte v 7 silvestrovských pádech Honzy Dědka v pátek 31. 12. ve 21:05 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.