Celebrity

31. prosince 2021 05:25

Žaneta Dernerová

Skandál! Geniální imitátor Petr Jablonský zneužit pro vědecké účely!

Připravte se na příchod nového produktu umělé inteligence Jukebox PJ. Týmy vědců se spojily, aby vytvořily zcela originálního robota, který má co říct. A to hlasy vašich oblíbených i méně oblíbených osobností. Světová premiéra se blíží. Buďte u toho i vy. Poprvé na silvestra.

Nová forma života – Jukebox PJ 2021. Přesně to vytvořily vědecké týmy těch nejlepších mozků z celého světa. Výsledkem je tak exkluzivní produkt umělé inteligence s vlastním názorem, který je schopný reagovat na každou otázku nebo téma. Odpovědět navíc dokáže jako jakákoliv slavná osobnost.

Co si třeba myslí o odchodu Miroslava Kalouska z politické sféry z pohledu Luďka Soboty? Jak se na sexuální harašení dívá režisér Zdeněk Troška? Nebo jak by zhodnotili rok 2021 Václav Klaus či Felix Holzmann? Novinka Jukebox PJ 2021 zná odpověď na všechno!

Pusťte si také Petra Jablonského jako Halinu Pawlovskou v ponorce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.