Celebrity

31. prosince 2021 05:25

Žaneta Dernerová

Skandál! Geniální imitátor Petr Jablonský zneužit pro vědecké účely!

Petr Jablonský jako produkt umělé inteligence. Václav Klaus i Felix Holzman hodnotí rok 2021

Připravte se na příchod nového produktu umělé inteligence Jukebox PJ. Týmy vědců se spojily, aby vytvořily zcela originálního robota, který má co říct. A to hlasy vašich oblíbených i méně oblíbených osobností. Světová premiéra se blíží. Buďte u toho i vy. Poprvé na silvestra.

Nová forma života – Jukebox PJ 2021. Přesně to vytvořily vědecké týmy těch nejlepších mozků z celého světa. Výsledkem je tak exkluzivní produkt umělé inteligence s vlastním názorem, který je schopný reagovat na každou otázku nebo téma. Odpovědět navíc dokáže jako jakákoliv slavná osobnost.

Co si třeba myslí o odchodu Miroslava Kalouska z politické sféry z pohledu Luďka Soboty? Jak se na sexuální harašení dívá režisér Zdeněk Troška? Nebo jak by zhodnotili rok 2021 Václav Klaus či Felix Holzmann? Novinka Jukebox PJ 2021 zná odpověď na všechno!

Pusťte si také Petra Jablonského jako Halinu Pawlovskou v ponorce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.