Celebrity

13. září 2021 05:59

Gabriela Kolinová

Štefan Margita se stal dědečkem. Tohle je jeho krásná vnučka. Brečel jsem, přiznal

Štefan Margita a Hana Zagorová mají vnučku

Štefan Margita a Hana Zagorová mají vnučku. Ptáte se, jak je to možné, když nemají děti? No, je to tak. Jmenuje se Adelaine a můžete se na ni podívat v úvodním videu. Štefan Margita přiznal, že se jim s Hanou splnil sen a proto byli oba naměkko.

Štefan Margita oslavil 65. narozeniny. A nadělil si samé krásné dárky. Hlavně desku a turné. Splnilo se mu také dávné přání a stal se dědečkem. Jak je to možné? Díky hudebníkovi Michalovi Kindlovi, kterému se narodila dcera Adelaine. “My jsme vlastně Michala s Barunkou (jeho žena - pozn. redakce) adoptovali a tím pádem jsem se stal dědou. S Hankou budeme křtít malou Adelinku, tak se moc těšíme,“ vysvětlil v pořadu Showtime.

Hana Zagorová nemohla mít děti kvůli vzácné nemoci krve, kterou od třiadvaceti let trpí. Po miminku přitom toužila celý život. Štefan se musel rozhodnout, zda-li dá přednost lásce k milované ženě nebo touze stát se otcem. Zůstal s Hankou. A příští rok oslaví 30. výročí svatby.

“Jsme rádi, že je máme. Oni nám donesli do našeho života to, po čem jsme toužili a nikdy se nám to nesplnilo,“ neskrýval nadšení z holčičky Margita, který se stane jejím kmotrem. Křest bude 19. září a Adelinka bude nosit i jeho jméno. “Bude mít jméno po Štefanovi, Adelain Stephanie Kind,“ vysvětlil Michal Kindl. Štefan Margita prozradil, že když viděli miminko poprvé, tak byli s Hanou dojatí. “My jsme brečeli. Je to boží dar,“ přiznal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.