zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Štefan Margita se stal dědečkem. Tohle je jeho krásná vnučka. Brečel jsem, přiznal

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

kog , Vydáno: 13.09.2021
Štefan Margita a Hana Zagorová mají vnučku. Ptáte se, jak je to možné, když nemají děti? No, je to tak. Jmenuje se Adelaine a můžete se na ni podívat v úvodním videu. Štefan Margita přiznal, že se jim s Hanou splnil sen a proto byli oba naměkko.

reklama

Štefan Margita oslavil 65. narozeniny. A nadělil si samé krásné dárky. Hlavně desku a turné. Splnilo se mu také dávné přání a stal se dědečkem. Jak je to možné? Díky hudebníkovi Michalovi Kindlovi, kterému se narodila dcera Adelaine. “My jsme vlastně Michala s Barunkou (jeho žena - pozn. redakce) adoptovali a tím pádem jsem se stal dědou. S Hankou budeme křtít malou Adelinku, tak se moc těšíme,“ vysvětlil v pořadu Showtime.

Štefan Margita a Hana Zagorová
Autor: profimedia Štefan Margita a Hana Zagorová

Hana Zagorová nemohla mít děti kvůli vzácné nemoci krve, kterou od třiadvaceti let trpí. Po miminku přitom toužila celý život. Štefan se musel rozhodnout, zda-li dá přednost lásce k milované ženě nebo touze stát se otcem. Zůstal s Hankou. A příští rok oslaví 30. výročí svatby.


“Jsme rádi, že je máme. Oni nám donesli do našeho života to, po čem jsme toužili a nikdy se nám to nesplnilo,“ neskrýval nadšení z holčičky Margita, který se stane jejím kmotrem. Křest bude 19. září a Adelinka bude nosit i jeho jméno. “Bude mít jméno po Štefanovi, Adelain Stephanie Kind,“ vysvětlil Michal Kindl. Štefan Margita prozradil, že když viděli miminko poprvé, tak byli s Hanou dojatí. “My jsme brečeli. Je to boží dar,“ přiznal.

Operní pěvec Štefan Margita a jeho životní láska Hana Zagorová.

Štefan Margita slaví 65: Vlastního dítěte se vzdal kvůli životní lásce Haně Zagorové

 

Hana Zagorová promluvila otevřeně o nemoci.

Hana Zagorová otevřeně o svém zdraví: Složila jsem se Štefanovi do náruče

reklama

Související témata: Štefan Margita , Hana Zagorová , děti , vnouče , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama