Svalům muže roku Míry neodoláte. Sáhnout si musel i Vojta Kotek

Mistři dílny (3) - Míra Jech a Vojta Kotek poměřují svaly

Vyrýsované tělo Míry Jecha (39) teď okukuje nejedna televizní divačka v soutěži Dream Team – Mistři dílny, dokonce neuniklo ani pozornosti Vojty Kotka, který pořad uvádí. Podívejte se v exkluzivní ukázce z pondělního dílu, čím moderátora dostal nejvíce.

Uběhlo dlouhých třináct let od zvolení fešáka Míry Jecha Mužem roku 2008. V budování postavy tento sympaťák ale evidentně nepolevil.

V dalším díle napínavé soutěže nastane chvilka, kdy Vojta Kotek s Mírou poměří sílu svých paží, tedy spíš smysl pro humor. Míra nahodil tílko a v dílně soustředěně obrábí pláty plechu, když se za ním vynoří Vojta Kotek a jednoho se chopí. Pod tíhou materiálu mu okamžitě klesne: „To má tak deset kilo, ne?“ Vyhrkne udiveně moderátor. Svalouš Míra mu provokativně s plechem předvede pár zdvihů a nezapomene dodat: „Mně to teda připadá jako pouhé jedno kilo“. Vojta se nad výkonem jen ušklíbne a trvá si na svém: „Je to jasných deset!“

Manuální práce tomuhle silnému Mírovi nejen sluší, ale má ji i rád. „Užívám si všechny manuální práce, a tak mi bylo jasné, že by mě tahle soutěž ohromně bavila,“ vysvětluje Míra, proč se přihlásil do Mistrů dílny. Svoji účast bere od začátku jako velkou výzvu. Designér, strojař, autokarosář a majitel autopůjčovny má kromě tvoření v dílně a sportu ještě jednu vášeň – malování obrazů. Je s podivem, že je Míra stále nezadaný.

Podobné články

Ve třetím dílu DREAM TEAMU začne atmosféra houstnout. Spory i sympatie projevovat naplno. Navíc se tentokrát dostanou soutěžící kvůli nedostatku času pod opravdu velký tlak. Emoce neudrží na uzdě nikdo. Jeden tým nebude mít nikoho, kdo umí svářet. Jak si s tím poradí? A co označí Pepa Libický za fušeřinu? Dívejte se v pondělí ve 20:15 na Primě, nebo už teď v předpremiéře online!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.