Svalům muže roku Míry neodoláte. Sáhnout si musel i Vojta Kotek

Vyrýsované tělo Míry Jecha (39) teď okukuje nejedna televizní divačka v soutěži Dream Team – Mistři dílny, dokonce neuniklo ani pozornosti Vojty Kotka, který pořad uvádí. Podívejte se v exkluzivní ukázce z pondělního dílu, čím moderátora dostal nejvíce.

Uběhlo dlouhých třináct let od zvolení fešáka Míry Jecha Mužem roku 2008. V budování postavy tento sympaťák ale evidentně nepolevil.

V dalším díle napínavé soutěže nastane chvilka, kdy Vojta Kotek s Mírou poměří sílu svých paží, tedy spíš smysl pro humor. Míra nahodil tílko a v dílně soustředěně obrábí pláty plechu, když se za ním vynoří Vojta Kotek a jednoho se chopí. Pod tíhou materiálu mu okamžitě klesne: „To má tak deset kilo, ne?“ Vyhrkne udiveně moderátor. Svalouš Míra mu provokativně s plechem předvede pár zdvihů a nezapomene dodat: „Mně to teda připadá jako pouhé jedno kilo“. Vojta se nad výkonem jen ušklíbne a trvá si na svém: „Je to jasných deset!“

Manuální práce tomuhle silnému Mírovi nejen sluší, ale má ji i rád. „Užívám si všechny manuální práce, a tak mi bylo jasné, že by mě tahle soutěž ohromně bavila,“ vysvětluje Míra, proč se přihlásil do Mistrů dílny. Svoji účast bere od začátku jako velkou výzvu. Designér, strojař, autokarosář a majitel autopůjčovny má kromě tvoření v dílně a sportu ještě jednu vášeň – malování obrazů. Je s podivem, že je Míra stále nezadaný.

Ve třetím dílu DREAM TEAMU začne atmosféra houstnout. Spory i sympatie projevovat naplno. Navíc se tentokrát dostanou soutěžící kvůli nedostatku času pod opravdu velký tlak. Emoce neudrží na uzdě nikdo. Jeden tým nebude mít nikoho, kdo umí svářet. Jak si s tím poradí? A co označí Pepa Libický za fušeřinu? Dívejte se v pondělí ve 20:15 na Primě, nebo už teď v předpremiéře online!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.