Celebrity

15. listopadu 2021 05:18

Žaneta Dernerová

Tajemství letu Diany Mórové odhaleno. Natáčení upoutávky byla pěkná jízda

VLOGY Mariany: Líčení Prachaře, letající Diana i zpívající Marta. Natáčení upoutávky není jen tak!

Napadlo vás někdy při sledování upoutávky na talentovou show, jak asi vznikala? Kde se natáčelo, kolik členů štábu bylo přítomno nebo jakým trikem filmaři docílili, aby se jedna z porotkyň vznesla do vzduchu? Mariana Prachařová přináší exkluzivní pohled do zákulisí.

Každá upoutávka na novou řadou talentové soutěže je jedinečná. V té letošní vás možná překvapil silák Jakub Prachař, který se pouze opře o zeď a zboří nejen ji, ale padají i ostatní předměty okolo, kouzelnice Marta Jandová, která během vteřiny vše uklidí svou nadpozemskou magií, nebo šachista Jaro Slávik, jenž podpálí v krbu jedním pohybem ruky. Herečka Diana Mórová prý „přijde v pravý čas“. Spíš než „přijde“ by se ale slušelo říct „přiletí“.

Díky mladší sestře Jakuba Prachaře Marianě, která nás pravidelně zásobuje speciálními videy ze zákulisí show Česko Slovensko má talent, se nedozvíme jen to, jak se natáčel Dianin přílet, ale ukáže nám i další podrobnosti z natáčení upoutávky. Jak sama říká, je to „natáčecí den za odměnu“.

Natáčení probíhalo za horkých letních dní

Mariana prozradí, že se upoutávka točila během horkých letních dní. „Je asi čtyřicet stupňů,“ říká mladá herečka a zpěvačka, která sice trochu váhá, ale nakonec se rozhodne využít vodní plochu u Zoya Museum Elesko a zchladí se v ní. Právě tato umělecká galerie totiž byla pro natáčení vybrána.

Na place jsou již připraveni všichni porotci a ladí se poslední detaily. I když si možná někdo myslí, že líčení a make-up jsou určeny výhradně pro ženy, Jakub Prachař nám dokáže, že i muži se ocitnou v péči vizážistů, než nastoupí před kameru.

Co se skrývá za létáním Diany Mórové?

Štáb Mariany odhalí i tajemství Dianina letu. Jak vidno, všemu předcházela pečlivá příprava. Slovenské herečce vše nejprve ukázala kaskadérka a až poté si své létání zkusila Diana sama. Záběry prozradí, že se za jejím létáním neskrývá žádný složitý filmařský trik, ale pouhá lana, která ji zvednou do vzduchu.

Než je vše přichystáno a herci se mohou postavit před kameru, provází každé natáčení nekonečné čekání. S tím má problém zejména energická zpěvačka Marta Jandová, která si dlouhé chvíle krátí tancem a zpěvem. Ze záběrů je jasně patrné, že i ostatní porotci si dokážou přípravy pěkně zpestřit a užijí si při tom spoustu zábavy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.