Celebrity

10. listopadu 2021 10:01

Žaneta Dernerová

To je ale pracovní nasazení! Podívejte se na trable a humor štábu Mariany Prachařové

VLOGY Mariany: Trable a humor štábu Mariany aneb jak doopravdy probíhalo natáčení

Vzpurný kameraman, který odmítá vstát z postele, ale s chutí si zapěje známou pohádkovou píseň, rozkazy udělující Miško nebo heliová zábava v podání Jakuba Prachaře. Nejen to nám nabídne sestřih záběrů Mariany Prachařové, která nám umožní nahlédnout do procesu vzniku jejích jedinečných vlogů z talentové soutěže.

Prostřednictvím speciálním vlogů Mariany Prachařové se tentokrát podíváme nejen do zákulisí talentové show, ale rovněž se dozvíme, jak takové vlogy vznikají a kolik zábavy si při jejich tvorbě autoři užijí. Záběr z auta nacpaného balónky s logem Česko Slovensko má talent, z nichž následně Marianin starší bratr Jakub Prachař vdechne helium a bude ostatní bavit „šmoulovským“ hlasem, není jediný, který nám o smyslu pro humor celého štábu leccos prozradí.

Ze záběrů je třeba patrné, že kameraman Láďa nepatří do skupiny ranních ptáčat a rád si pospí. Mariana je ale neúprosná a nepřestává ho budit. Láďa se sice trochu vzpřímí a zvedne hlavu, ale ruce si stejně založí na znamení stávky. „To je opravdu pracant roku,“ komentuje to sympatická Mariana, která se nedávno přiznala, že během covidové pandemie začala trpět poruchou příjmu potravy.

Ukáže se nám ale třeba také player celé talentové show a její nepsaný maskot Miško, který udílí rady a rozkazy před natáčením rozhovoru s Marianou. Pobaví i Marianiny poslední chvilky před „ostrou“. „Mně se asi z toho začalo chtít čůrat,“ směje se krásná herečka a zpěvačka, když stojí před zeleným plátnem a připravuje se klapku.

Při natáčení si štáb Mariany Prachařové užil spoustu legrace

S kameramanem Láďou jsou také zachyceni, jak kráčejí chodbou a pospíchají na poslední číslo dne. V tom ale zničehonic vyjde z jedněch dveří mladík, který jejich rázným otevřením nebohého Láďu „sestřelí“. Jak se ale později v dalších Marianiných záběrech ukáže, celá situace byla naštěstí fingovaná a při jejím natáčení si užili spoustu legrace.

Že je Láďa velký vtipálek dokazuje i poslední část videa, v níž rozšafně zpívá známou písničku z oblíbené pohádky. „Já jsem totiž tenor,“ vysvětluje vzápětí s úsměvem a pokračuje ve své sólo jízdě. „Tomu říkám pracovní nasazení,“ reaguje Mariana, která se k Láďovi sice nepřidá, ale v jednom ze svých vlogů už dokázala, že zpívat umí opravdu skvěle a s některými soutěžícími by mohla tvořit úspěšná dua.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.