Celebrity

7. února 2024 11:30

David Laštovka

Tajemství Miroslava Donutila: Měl žen jako Casanova, manželku sbalil za 40 vteřin 

O herci Miroslavu Donutilovi kolovaly drby, že má snad v každém městě nějakou milenku. Jaká je skutečnost, když se oženil jen jednou a s manželkou Zuzanou letos oslaví 47. výročí svatby?

Když Miroslav Donutil jako mladý nadějný herec startoval svoji kariéru a dostavily se první úspěchy, přízeň fanynek si náležitě užíval. Žádná sukně před ním neutekla. „Na přelomu 70. a 80. let jsme byli tak strašně slavní, že nám to lezlo do palice. Věděli jsme, že si ty holky můžeme užívat, protože nás prostě milují. Casanova v pamětech napsal, že měl 2 600 žen. A Bolek Polívka to kdysi glosoval: Miro, to je vůl, to byla naše roční norma,“ přiblížil s úsměvem v magazínu Blesk.

S manželkou Zuzanou je spojil osud. Psal se rok 1977 a jejich společný kamarád pořádal večírek. Herec na něj původně neměl jít, na poslední chvíli však změnil plány. „Já tam tehdy byla se svým klukem, Mirek tam přišel až později, začal hrát na kytaru a zpívat. Vůbec jsem netušila, že je herec, ale byl milý a sympatický. Pak si můj tehdejší přítel odskočil pro bundu, že už půjdeme domů – a této příležitosti využil Mirek,“ vzpomínala paní Zuzana. „Ten kluk byl pryč asi tak čtyřicet vteřin, ale stihl jsem jí říct, že se sejdeme další den ve tři hodiny odpoledne u Slavie. Že tehdy vůbec neměla ponětí, že jsem herec, mě trochu vykolejilo, vzápětí ale zaujalo,“ doplnil Donutil. A bylo to. Svatbu měli do půl roku. O dva roky později se jim narodil syn Tomáš, za dalších 12 let pak syn Martin, který pokračuje v otcových šlépějích.

Podívejte se také na poslední rozhovor Miroslava Donutila s Honzou Dědkem:

Manželka to s ním neměla lehké

Manželství s úspěšným hercem pro Zuzanu nebylo vždy jednoduché. „Náš společný život je o tom, že jsem hodně sama, s dětmi, protože jsem si prostě vybrala mužského, který má hodně práce. Tak to mám,“ pokrčila rameny Zuzana v dokumentu Pan herec Miroslav Donutil. Ženou v domácnosti ovšem není, podniká v kavárnictví. „Vymyslela si to, přitom s tím nikdy nepřišla do styku, a zrealizovala to. Je prostě úžasná. Obdivuji na ní to, že je velmi tolerantní, velmi inteligentní a velmi cílevědomá. Která žena si dokáže splnit svůj životní úkol, své životní poslání, tak jako má žena. Myslím, že musí být šťastná,“ uvedl na její adresu pochvalně Miroslav Donutil.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.