zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Takovou roli jsem nikdy nehrál, říká Petr Nárožný o Hvězdách nad hlavou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 26.10.2021
V seriálech je herec Petr Nárožný velkou vzácností a ve Hvězdách nad hlavou se objevuje jako vesnický lékař Otakar Mrázek. Je sice v penzi, ale své pacienty si stále hlídá. Vesnici drží pohromadě a uzdravuje už jen tím, že má pro své okolí vlídné slovo, kterým vám zpříjemňuje na televizi Prima pondělní večery.

reklama

Doktor Mrázek přesně ví, co koho trápí, a dobrými radami nešetří. „Je to takový doktor, který je občas mrzutý, v jádru je dobrák, zná svou vesnici a svoje pacienty. Myslím si, že generace takových doktorů, jako je Mrázek, už není, a proto jsme se o něj pokusili. Snaží se posloužit, zná všechny diagnózy, rodinné anamnézy… Má laskavé slovo, které taky pomůže. Je to taková čapkovská idyla, dnes už jsou lékaři hodně jiní,“ popisuje svoji úlohu herec, který účinkováním v seriálech velmi šetří.

Nárožného premiéra v seriálu Hvězdy nad hlavou

Za roli lékaře je velmi vděčný. „Nikdy jsem takovou roli nehrál, ale pustil jsem se do ní s gustem a jsem rád, že jsem byl ve společnosti báječných kolegů. Taky jsem poznal spoustu nových herců, protože v seriálech hraji výjimečně. Byl jsem rád, že jsem se ocitl mezi novými lidmi, a taky se točilo v době, kdy se nedalo hrát divadlo, tak bylo hezké něco dělat,“ dodává.

Petr Nárožný jako doktor Mrázek
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Petr Nárožný jako doktor Mrázek

Doktor Mrázek často rozebírá své pacienty s Lucií v podání Terezy Kostkové a tihle dva si rozhodně nejsou cizí. „S Terezkou se známe mnoho let. V jednom seriálu jsem jí hrál tatínka a myslím si, že mě má ráda. Byla roztomilá, dnes je to zralá dáma a dobrá herečka. Myslím, že se nám spolu točilo velice dobře,“ přiznává Nárožný, který je rád, že se seriál líbí. „Snažili jsme se, aby se seriál líbil a udělal divákům radost.“

Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte vždy v pondělí večer od 20:15 na Primě, podívat se na něj ale můžete také on-line v archivu iPrima!

Roman Zach jako Ing. Arch. Veselý

Herec Roman Zach zápasí se zvláštní nemocí. O co se jedná?

 

Tereza Kostková

Tereza Kostková má covid. Herečka ze seriálu Hvězdy nad hlavou ruší své plány!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Petr Nárožný , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online

reklama

Přečtěte si také

reklama