Celebrity

25. října 2021 21:00

Gabriela Kolinová

Tereza Kostková má covid. Herečka ze seriálu Hvězdy nad hlavou ruší své plány!

Herečka Tereza Kostková, která září v seriálu Hvězdy nad hlavou, se potýká s onemocněním covid-19. Kvůli pozitivnímu testu musela zrušit všechny své pracovní plány. Naštěstí seriál TV Prima není v ohrožení, jelikož je již dotočený. Covid prodělalo už několik hereckých hvězd, například Iva Hüttnerová, která kvůli nemoci musela na čas opustit seriál Slunečná.

Herečka, kterou nyní můžeme vídat v seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou, kde ztvárňuje venkovskou veterinářku, musí odložit veškerá svá vystoupení. Ať už v televizi, nebo v divadle. Podle informací médií Kostková v neděli zrušila i divadelní představení Tik Tik na komorní scéně Divadla Kalich. O oblíbený seriál Hvězdy nad hlavou se diváci bát nemusí. Je již dotočený.

V ohrožení byl i seriál Slunečná

Tvůrci seriálů jsou již zvyklí, že když koronavirem onemocní některý z herců, musí občas sáhnout do scénáře a roli přepsat. Přesně to se stalo i Ivě Hüttnerové v seriálu Slunečná. Ta si prošla těžkým průběhem covidu na jaře a s nevyzpytatelnou nemocí se prala doma. A to znamenalo jediné, musela na čas opustit ateliéry, kde se Slunečná točila. „Nikdy v životě mi nebylo tak mizerně a trvalo to celý měsíc,“ přiznala v dubnu herečka.

Tereza Kostková první karanténu zvládla

Tereza Kostková si už také vyzkoušela jaké je to být doma a nenatáčet. Stejně jako ostatní umělci i ona přišla loni kvůli pandemii o řadu zakázek a s rodinou trávila čas čtyřiadvacet hodin denně. To jejich vztah důkladně prověřilo. „S velkým potěšením musím říct, že nás to nezaskočilo. Naopak! Já, Kuba i syn Tonda jsme rodinné typy, a asi i proto spolu jsme,“ svěřila se Tereza v rozhovoru pro Novinky.cz. Tereze držíme palce, ať se brzy uzdraví a opět může natáčet a hrát její tolik oblíbené divadlo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.