Celebrity

23. října 2021 05:55

redakce Prima Ženy

Syn Kostkové má výhrady k jejímu natáčení. Jakou roli by si pro ni představoval?

7 pádů Honzy Dědka (24) - Tereza Kostková o synovi

Herečka a moderátorka Tereza Kostková je jako zaměstnaná žena v jednom kole. A její blízcí mají často k její profesi výhrady. Ty však Tereza bere s humorem. Její syn Tonda se například rád vyjadřuje ke kvalitě toho, co herečka točí. Manžel ji začal dokonce režírovat.

Tereza Kostková na televizních obrazovkách momentálně představuje zamilovanou veterinářku v seriálu Hvězdy nad hlavou. Ten jí její náctiletý syn Tonda schvaluje, jinak má ale většinou výhrady k matčině výběru televizních a filmových projektů.

Mami, buď víc alternativnější

Syn by si přál, aby jeho maminka hrála v alternativnějších filmech. „Tondu baví filmová tvorba, od sedmi let si točí filmy, filmečky. Píše si k tomu scénáře. Teď mu jde o filmovou režii. Už ve filmu zraje, dívá se, zajímá se a má výhrady vůči tomu, jaké filmy točím já. Prý bych měla natočit něco alternativního, třeba thriller nebo sci-fi. Že bych neměla dělat mainstreamové věci, měla bych dělat alternativní, umělecké, na co nikdo nechodí – to mi říkal,“ prozradila v rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho talkshow 7 pádů herečka.

Seriálové zázemí a falešné představy o hercích

Tereza Kostková měla to štěstí, že na ni jako na ostatní herečky pandemie nedolehla, práce měla dost. Už v květnu roku 2020 začala ve středních Čechách natáčet zmiňovaný primácký seriál. Přírodní exteriéry jí zcela učarovaly a do práce se těšila každý den. Navíc si Kostková pochvalovala i příjemné zázemí seriálu.

„Začíná to u čistých voňavých toalet. Kultivovanost prostředí je důležitá. Byli jsme pořád v terénu, v exteriéru. O hercích se říká, bůhvíco nemáme ve smlouvě. Děláme si legraci, že to je 20 růží v karavanu, masér. To mají možná kapely, ale my herci ne. Ale když je dobře v zázemí, vydržíte v pět ráno v mlze, když točíte v říjnu léto,“ vysvětlila herečka.

Tereza Kostková se nechává zrežírovat vlastním manželem

Tereza Kostková má po natáčení náročné divadelní hry Na útěku, v níž hraje s maminkou Carmen Mayerovou v režii svého manžela Jakuba Nvoty. Přežilo její manželství náročné zkoušení s tchyní? „Moje maminka mu na druhé čtené řekla, jestli by obě role nechtěl hrát on. On to hraje krásně. Je skvělé s ním zkoušet. Není to nic zvláštního, zvenku to asi vypadá divně, že režíruje manželku a tchyni, ale ujišťuji tě, že by Kuba řekl, že to vůbec divné není a že mu bylo moc dobře a příjemně,“ říká Kostková.

Tereza Kostková se vyjádřila i o tom, jak její maminka Carmen Mayerová prožívala nedostatek rolí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.