zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Syn Kostkové má výhrady k jejímu natáčení. Jakou roli by si pro ni představoval?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 23.10.2021
Herečka a moderátorka Tereza Kostková je jako zaměstnaná žena v jednom kole. A její blízcí mají často k její profesi výhrady. Ty však Tereza bere s humorem. Její syn Tonda se například rád vyjadřuje ke kvalitě toho, co herečka točí. Manžel ji začal dokonce režírovat.

reklama

Tereza Kostková na televizních obrazovkách momentálně představuje zamilovanou veterinářku v seriálu Hvězdy nad hlavou. Ten jí její náctiletý syn Tonda schvaluje, jinak má ale většinou výhrady k matčině výběru televizních a filmových projektů.

Mami, buď víc alternativnější

Syn by si přál, aby jeho maminka hrála v alternativnějších filmech. „Tondu baví filmová tvorba, od sedmi let si točí filmy, filmečky. Píše si k tomu scénáře. Teď mu jde o filmovou režii. Už ve filmu zraje, dívá se, zajímá se a má výhrady vůči tomu, jaké filmy točím já. Prý bych měla natočit něco alternativního, třeba thriller nebo sci-fi. Že bych neměla dělat mainstreamové věci, měla bych dělat alternativní, umělecké, na co nikdo nechodí – to mi říkal,“ prozradila v rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho talkshow 7 pádů herečka.

Tereza Kostková se synem Tondou
Autor: profimedia Tereza Kostková se synem Tondou

Seriálové zázemí a falešné představy o hercích

Tereza Kostková měla to štěstí, že na ni jako na ostatní herečky pandemie nedolehla, práce měla dost. Už v květnu roku 2020 začala ve středních Čechách natáčet zmiňovaný primácký seriál. Přírodní exteriéry jí zcela učarovaly a do práce se těšila každý den. Navíc si Kostková pochvalovala i příjemné zázemí seriálu.

Tereza Kostková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Tereza Kostková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

„Začíná to u čistých voňavých toalet. Kultivovanost prostředí je důležitá. Byli jsme pořád v terénu, v exteriéru. O hercích se říká, bůhvíco nemáme ve smlouvě. Děláme si legraci, že to je 20 růží v karavanu, masér. To mají možná kapely, ale my herci ne. Ale když je dobře v zázemí, vydržíte v pět ráno v mlze, když točíte v říjnu léto,“ vysvětlila herečka.

Herečka Tereza Kostková a její partner režisér Jakub Nvota.

Milostné pletky hereček s režiséry: Přebornicí je Tereza Kostková. Kdo další?

Tereza Kostková se nechává zrežírovat vlastním manželem

Tereza Kostková má po natáčení náročné divadelní hry Na útěku, v níž hraje s maminkou Carmen Mayerovou v režii svého manžela Jakuba Nvoty. Přežilo její manželství náročné zkoušení s tchyní? „Moje maminka mu na druhé čtené řekla, jestli by obě role nechtěl hrát on. On to hraje krásně. Je skvělé s ním zkoušet. Není to nic zvláštního, zvenku to asi vypadá divně, že režíruje manželku a tchyni, ale ujišťuji tě, že by Kuba řekl, že to vůbec divné není a že mu bylo moc dobře a příjemně,“ říká Kostková. 

Tereza Kostková se vyjádřila i o tom, jak její maminka Carmen Mayerová prožívala nedostatek rolí.

Tereza Kostková zhubla

Tereza Kostková zhubla. Má zaručený trik na to, jak se vykopat z postele a sportovat

Tereza Kostková

Tereza Kostková: Před hereckou slávou jsem točila piva a dělala tajemnici

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka , Tereza Kostková , hvězdy nad hlavou , manžel , syn

reklama

Přečtěte si také

reklama