Tereza Kostková rozčarovaně: Na konci seriálu jsem byla kopnutá do zadku

Hvězdy nad hlavou (1) - upoutávka

Herečka Tereza Kostková (45) jde, jak se říká, z role do role. O práci úplně nepřišla ani s nástupem lockdownu, kdy za přísných opatření dotočila seriálový příběh veterinářky Lucie v novém seriálu Hvězdy nad hlavou. S jeho závěrem však přišel nepříjemný kopanec!

Tereza Kostková coby sympatická veterinářka Lucie zachraňuje v pondělním seriálu Hvězdy nad hlavou na malebné české vsi nejen zvířata, ale i lidské osudy. Sama stojí před rozhodnutím mezi dvěma muži svého života – hledá pravou lásku, potřebuje zajistit šťastnou budoucnost pro sebe a patnáctiletého syna. Drží se hesla: „Na všem, co tě potká, se dá najít něco pozitivního. Jen to chce naučit se dívat z té správné strany.“

„Diváci budou sledovat cestu mojí Lucie, ve které se probudí uspané ženství. Je víc matka a veterinářka než žena, a ta se najednou začne hlásit o slovo,“ uvádí ke své postavě ve Hvězdách nad hlavou Tereza Kostková. Profesi veterinářky herečce přihrál už scénář úspěšného krimiseriálu Temný Kraj, v němž se ovšem její postava více než péči o zvířata věnovala Lukášovi Vaculíkovi alias kriminalistovi Petru Krajovi. To Hvězdy nad hlavou naopak její postavě přichystaly s ošetřováním zvířat nejeden krušný okamžik.

K nejnáročnějším určitě patřilo natáčení nejméně předvídatelné scény, telení krávy, při němž nebylo využito žádných triků. Celý porod proběhl před kamerami v režii přírody a za asistence poradců v zákulisí. Můžeme potvrdit, že na teleti akce nezanechala sebemenší stopy, což o sobě nemůže říci právě Tereza Kostatková. Na závěr natáčení totiž usměvavá herečka vyfasovala pořádný kopanec od urostlé krávy! Kam směřoval? „Kopla mě do zadku a letěla jsem přes celou stáj," vzpomíná s humorem na poslední chvíle na place Tereza.

A jaký má seriálová veterinářka vztah ke zvířatům v reálném životě? „Zvířata, tedy kromě pavouků, miluji. Doma máme pejska a hada," odpovídá láskyplně.

Nový seriál Hvězdy nad hlavou startuje v pondělí ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.