Celebrity

10. prosince 2021 06:00

Tohle byste nečekali. Ivana Chýlková prožila milostný románek s Vojtou Kotkem

Perfect Days - upoutávka

Manželka Jana Krause si před kamerou vyzkoušela už ledacos. Ve filmu Cena za štěstí si s kolegyní Vandou Hybnerovou zahrály lesbické milenky a v komedii Perfect days zase milenecký pár s o třiadvacet let mladším Vojtou Kotkem. Milostné scény provázely značné problémy.

Už jako divadelní hra se Perfect days – I ženy mají své dny u diváků těšila velké oblibě. V pražském Divadle Na zábradlí se hrála nepřetržitě téměř osm let a pokaždé bylo vyprodáno. I proto se jeho režisérka Alice Nellis rozhodla, že ji zfilmuje. Ve scénáři dodržela základní zápletku a postavy. Došlo pouze k hereckému přeobsazení. „Jediný, koho jsme si z divadla do filmu přenesli, byla Zuzana Bydžovská. Ale dali jsme jí jinou roli,“ prozradila na premiéře filmu Nellis.

Hlavní postavu svěřila Ivaně Chýlkové. „V minulosti jsem už s ní pracovala v divadle a od té doby jsem si mnohokrát říkala, že by mě bavilo s ní něco natočit a toto byla ideální příležitost,“ poznamenala režisérka. „Co se týče dalšího obsazení, hledala jsem herce, kteří mě baví, jsou dobří a zároveň je možné hledat u nich polohy, které jinde člověk třeba ještě neviděl. Chtěli jsme Ivanu (Chýlkovou, pozn. red) a Zuzanu (Bydžovskou, pozn. red) obklopit zajímavými muži, a to se myslím, podařilo. Skvadra Bob Klepl, Ondřej Sokol a Vojta Kotek obklopuje ženy opravdu v mnoha polohách,“ dodala s úsměvem Alice Nellis.

Kotek už sexuální zkušenost se starší ženou měl

Chýlkovou ve filmu čekal milostný románek s Vojtou Kotkem. Nejenže je od sebe dělí věkový rozdíl, třiadvacet let, ale i ten výškový. Herečka mladšího kolegu převyšuje o dvě hlavy. Natočit jejich pikantní scény tak byl trochu oříšek. „Příště až budu s Ivankou něco točit, chci být už u obhlídek. Budu dbát na to, aby se vybírali svahovité lokace, abych mohl stát v kopci. Na bedničky ale naštěstí teda nedošlo. Ona se umí krásně podlamovat, přiopírat a velmi přirozeně krčit. Je v tom doslova nepřekonatelná,“ prozradil Kotek. Během natáčení erotických scén s Ivanou Chýlkovou mu bylo všelijak.

„To víte, že mi bylo po těle různě. Měl jsem sice kdysi starší partnerku, ale věkový rozdíl byl zhruba deset let. Zatímco tady nás dělila celá generace. Měl jsem obavy, aby tomu diváci uvěřili. Ale spolehl jsem se na režisérku Alici Nellis, že tyhle věci uhlídá. Ona má ironický pohled na život, na vztahy a lidi. A Ivana to má podobně. I když měla často za sebou celý den práce, doma, na zkoušce, v divadle a pak teprve v noci natáčení, byla s ní legrace. Neslo se to ve stylu – cha cha, já jsem tak vyřízená, že už ani nevím, co se se mnou děje. Tak jsme si to docela užívali. Oba jsme se snažili navzájem uvolnit a vydat ze sebe to nejlepší,“ popsal Vojta Kotek v rozhovoru pro Deník.

Na komedii Perfect Days pojednávací o ženě, co má na prvním místě kariéru, pak společenský život a někde na konci žebříčku hodnot dítě, které pak najednou ne a ne přivést na svět, se můžete podívat v pátek 10. prosince ve 20:15 na Primě, případně v pátek 17. prosince na Prima MAX. Nebo se na Perfect Days mrkněte on-line!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.