Celebrity

10. května 2021 15:30

Petra Kloidová

Karolína Kurková porodila do vody při superúplňku. Třetí dítě má magické jméno

Česká topmodelka Karolína Kurková přivedla na svět třetího potomka. Její porod byl doslova magický, rodila doma ve vodě při svitu úplňku. Její první dcera tak dostala magické jméno.

Karolína Kurková pořád patří na poli modelingu mezi světově nejúspěšnější modelky. Kromě své kariéry je ve svých sedmatřiceti letech trojnásobnou mámou. S manželem Archiem Drurym už mají dva syny, jedenáctiletého Tobina a pětiletého klučinu jménem Noah. Kurková 26. dubna přivedla na svět svou první dceru.

Magický porod si žádal i speciální jméno pro první dceru

Narození dcery zveřejnila na svém instagramovém profilu o několik dní později. Kurková rodila doma do bazénu za přítomnosti celé rodiny. Její nejstarší syn byl tak svědkem už druhého porodu. Dceřin příchod na svět byl podle slov modelky naprosto magický. V Miami, kde Kurková žije s rodinou, zářil na nebi takzvaný růžový úplněk.

Možná proto dala své dceři mystické jméno Luna Grace. Luna pochází z latiny a znamená měsíc, ve starověkém Římě byla Luna také mocnou bohyní. Toto jméno je momentálně velmi populární mezi celebritami, stejné jméno dostala například dcera Penelope Cruz a Javiera Bardema nebo Umy Thurman.

Porod při superúplňku

Úplňku ve Štíru, během kterého se dcera modelky Karolíny Kurkové narodila, se říká růžový měsíc nebo superúplněk. Oproti jiným úplňkům byl dubnový superúplněk nejblíže k Zemi, proto byl zhruba o 13 % větší, ale především svítil mnohem jasněji. Astrologie říká, že kolem úplňku ve znamení Štíra je vše nabito přímo magickou energií, takový zážitek popisovala i sama modelka. Během porodu poslouchala i uklidňující hudbu.

Úplňky jsou předzvěstí nových začátků a energie, proto to musel být opravdu nevšední zážitek. Lidé narození během úplňku dokážou podle astrologie dovést záležitosti do konce, umí spojit logiku s instinktem a praktičností.

10 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE PŘI ÚPLŇKU NEMĚLI DĚLAT

Sdílejte článek
Štítky děti porod Karolína Kurková Miami Starověký Řím porod do vody Uma Thurmanová Penélope Cruzová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.