zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Karolína Kurková porodila do vody při superúplňku. Třetí dítě má magické jméno

Karolina Kurková porodila první dceru
Autor: profimedia Karolina Kurková porodila první dceru
Petra Kloidová , Vydáno: 10.05.2021
Česká topmodelka Karolína Kurková přivedla na svět třetího potomka. Její porod byl doslova magický, rodila doma ve vodě při svitu úplňku. Její první dcera tak dostala magické jméno.

reklama

Karolína Kurková pořád patří na poli modelingu mezi světově nejúspěšnější modelky. Kromě své kariéry je ve svých sedmatřiceti letech trojnásobnou mámou. S manželem Archiem Drurym už mají dva syny, jedenáctiletého Tobina a pětiletého klučinu jménem Noah. Kurková 26. dubna přivedla na svět svou první dceru.

Karolína Kurková se syny
Autor: profimedia Karolína Kurková se syny

Magický porod si žádal i speciální jméno pro první dceru

Narození dcery zveřejnila na svém instagramovém profilu o několik dní později. Kurková rodila doma do bazénu za přítomnosti celé rodiny. Její nejstarší syn byl tak svědkem už druhého porodu. Dceřin příchod na svět byl podle slov modelky naprosto magický. V Miami, kde Kurková žije s rodinou, zářil na nebi takzvaný růžový úplněk.

Možná proto dala své dceři mystické jméno Luna Grace. Luna pochází z latiny a znamená měsíc, ve starověkém Římě byla Luna také mocnou bohyní. Toto jméno je momentálně velmi populární mezi celebritami, stejné jméno dostala například dcera Penelope Cruz a Javiera Bardema nebo Umy Thurman.

 

Porod při superúplňku

Úplňku ve Štíru, během kterého se dcera modelky Karolíny Kurkové narodila, se říká růžový měsíc nebo superúplněk. Oproti jiným úplňkům byl dubnový superúplněk nejblíže k Zemi, proto byl zhruba o 13 % větší, ale především svítil mnohem jasněji. Astrologie říká, že kolem úplňku ve znamení Štíra je vše nabito přímo magickou energií, takový zážitek popisovala i sama modelka. Během porodu poslouchala i uklidňující hudbu.

Úplňky jsou předzvěstí nových začátků a energie, proto to musel být opravdu nevšední zážitek. Lidé narození během úplňku dokážou podle astrologie dovést záležitosti do konce, umí spojit logiku s instinktem a praktičností.

10 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE PŘI ÚPLŇKU NEMĚLI DĚLAT

Babyboom v roce 2021

Babyboom v českém showbyznysu: Nejen Gábina Koukalová. I tyto ženy se těší na miminko

reklama

Související témata: Karolína Kurková , porod , porod do vody , děti

reklama

Přečtěte si také

reklama