Celebrity

30. května 2021 03:30

Gabriela Kolinová

Jágrova ex Veronika Kopřivová porodila. Nepopsatelný zážitek, píše otec dítěte

Modelka Veronika Kopřivová, kterou veřejnost zná spíše jako bývalou partnerku hokejisty Jaromíra Jágra, se stala maminkou. S partnerem Miroslavem Dubovickým mají dceru. Ta dostala krásné jméno Ella. Radostnou zprávu zveřejnil hrdý otec na sociální síti. A popsal i své pocity z porodu.

Miroslav Dubovický zveřejnil společné foto z porodnice, ke kterému napsal: „Tak jsme rodina. Je to nepopsatelný zážitek." Svou partnerku doprovázel u porodu. A doporučoval by to každému muži.

„Myslím si, že každý chlap by měl být u porodu, protože právě tam zjistí, jak moc statečný ženský jsou a co všechno jsou ochotni udělat pro svou lásku k dětem. Pro mě je Veronika ještě výjimečnější, než byla, a jsem velmi hrdý na to, jak to zvládla. Děkuji ti, že jsme rodina,“ svěřil se pyšný tatínek. Devětadvacetiletý Miroslav Dubovický je model a kickboxer a Veronika s ním chodí přibližně dva roky.

Veronika Kopřivová oznámila své těhotenství v únoru. Na svém Instagramu sdílela fotku v plavkách, na které už se jí rýsovalo bříško, a pod ni napsala: „Nosím pod srdcem jedenadvacet týdnů náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnaně. Nesmírně se těším na novou životní roli, až BUDU MÁMA.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.