zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vica Kerekes: Rodina je důležitá. Buď budu mít svoje dítě, nebo ho adoptuji

Vica Kerekes slaví kulaté narozeniny (zdroj: CNN Prima NEWS)
Vica Kerekes slaví kulaté narozeniny (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 12.05.2021
Některé ženy prostě nestárnou. Jednou z nich je slovenská herečka maďarské národnosti Vica Kerekes, která nedávno oslavila čtyřicátiny. I když na to rozhodně nevypadá. Jak ona sama prožívala významné životní jubileum? A proč by svůj věk podle filmařů neměla přiznávat?

reklama

Herečka Vica Kerekes zrovna natáčí film Láska na špičkách, kde hraje tanečnici. A aby si udržela figuru, po šesté hodině raději nejí. Ale zase tak přísná na sebe není. Sem tam si i večer něco dopřeje: „Někdy se mi to nepodaří, nejsem k sobě zase tak krutá. Ale když se druhý den na sebe podívám do zrcadla, tak si řeknu tak teď, teď opravdu musíš dodržovat všechna svá předsevzetí. Já takto funguji, že jsem na sebe přísná, ale mám se i ráda, to je ten balanc,“ prozradila v pořadu Showtime sympatická zrzka. 

Slovenská herečka maďarské národnosti Vica Kerekes oslavila nedávno čtyřicáté narozeniny.
Autor: profimedia Slovenská herečka maďarské národnosti Vica Kerekes oslavila nedávno čtyřicáté narozeniny.

Změna prostředí je osvěžující. Proto žiju ve třech zemích

Balanc je možná důležitý v povaze. Vice pomáhá udržovat mix divoké maďarské a klidnější slovenské krve. Jakou by se ona sama charakterizovala? „Určitě máme ty emoce a nebojíme se je ukázat. A možná, že moje slovanská a slovenská krev to zjemňuje, tu horkost, ten temperament. Jsem ráda potichu a nepotřebuji neustále křičet. Ale pokud by někdo někomu ubližoval, tak ukážu tu moji další stránku,“ dodala odvážně Vica. 

A kde se cítí víc doma? „Určitě je to nejlepší u rodičů, kde jsem se narodila, na Slovensku, ve Filakově, ale v Budapešti se cítím nejlépe, tam je pro mě vždy nějaké jiné světlo,“ míní. Střídání zemí ji problém nedělá, naopak to má své výhody: „Změna prostředí je velmi důležitá, proto i žiju ve třech zemích. Je to takové potěšující a osvěžující. Když mám plné zuby Maďarů, tak si sednu do auta a jsem tu," říká.

Vica Kerekes měla v posledních letech jen jednu velkou lásku, umělce Musu - Lukáše Musila.
Autor: profimedia Vica Kerekes měla v posledních letech jen jednu velkou lásku, umělce Musu - Lukáše Musila.

Čtyřicítka? Filmaři mi zakázali říkat, kolik mi je let

Vica Kerekes na konci března oslavila své čtyřicáté narozeniny. Jako herečka věk rozhodně řešit nechce. „Když tvoříme self tape do Ameriky nebo do zahraničního filmu, tak nám zakázali říkat, kolik nám je let, prý je to diskriminační. Řekneš, že máš čtyřicet, ale mohla bys zahrát i pětadvacetiletou babu," směje se Vica.

A jak ona sama vnímá svůj věk? Slavila? Bilancovala? „Já jsem to ani moc neoslavila, se mnou to vůbec nic nedělá, jsem ráda, že jsem se dožila tolika let a vůbec mě netrápí ten čas. Asi mám štěstí, že to neřeším. Teď se navíc cítím o hodně lépe, než kdy jsem měla dvacet nebo třicet let. Je to lepší a lepší. A v šedesáti to bude asi nejlepší," hádá herečka. O svém soukromí moc mluvit nechce. V posledních letech měla jen jednu velkou lásku, umělce Lukáše Musila, ovšem ani o něm se nechtěla bavit. Jedna otázka ale padla: Touží po rodině? „Rodina je důležitá, ale uvidíme, jestli budu mít svoje děťátko, nebo to děťátko adoptuji... ale to je též moje soukromí, o tom nechci mluvit," uzavřela herečka. 

Vica Kerekes myslí, že za negalantnost mužů mohou i ženy

Za nedostatečnou zdvořilost u mužů mohou i ženy, tvrdí Vica Kerekes

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

 

 

 


 

reklama

Související témata: Vica Kerekes , Lukáš Musil

reklama

Přečtěte si také

reklama