Celebrity

12. května 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Vica Kerekes: Rodina je důležitá. Buď budu mít svoje dítě, nebo ho adoptuji

Některé ženy prostě nestárnou. Jednou z nich je slovenská herečka maďarské národnosti Vica Kerekes, která nedávno oslavila čtyřicátiny. I když na to rozhodně nevypadá. Jak ona sama prožívala významné životní jubileum? A proč by svůj věk podle filmařů neměla přiznávat?

Herečka Vica Kerekes zrovna natáčí film Láska na špičkách, kde hraje tanečnici. A aby si udržela figuru, po šesté hodině raději nejí. Ale zase tak přísná na sebe není. Sem tam si i večer něco dopřeje: „Někdy se mi to nepodaří, nejsem k sobě zase tak krutá. Ale když se druhý den na sebe podívám do zrcadla, tak si řeknu tak teď, teď opravdu musíš dodržovat všechna svá předsevzetí. Já takto funguji, že jsem na sebe přísná, ale mám se i ráda, to je ten balanc,“ prozradila v pořadu Showtime sympatická zrzka.

Změna prostředí je osvěžující. Proto žiju ve třech zemích

Balanc je možná důležitý v povaze. Vice pomáhá udržovat mix divoké maďarské a klidnější slovenské krve. Jakou by se ona sama charakterizovala? „Určitě máme ty emoce a nebojíme se je ukázat. A možná, že moje slovanská a slovenská krev to zjemňuje, tu horkost, ten temperament. Jsem ráda potichu a nepotřebuji neustále křičet. Ale pokud by někdo někomu ubližoval, tak ukážu tu moji další stránku,“ dodala odvážně Vica.

A kde se cítí víc doma? „Určitě je to nejlepší u rodičů, kde jsem se narodila, na Slovensku, ve Filakově, ale v Budapešti se cítím nejlépe, tam je pro mě vždy nějaké jiné světlo,“ míní. Střídání zemí ji problém nedělá, naopak to má své výhody: „Změna prostředí je velmi důležitá, proto i žiju ve třech zemích. Je to takové potěšující a osvěžující. Když mám plné zuby Maďarů, tak si sednu do auta a jsem tu," říká.

Čtyřicítka? Filmaři mi zakázali říkat, kolik mi je let

Vica Kerekes na konci března oslavila své čtyřicáté narozeniny. Jako herečka věk rozhodně řešit nechce. „Když tvoříme self tape do Ameriky nebo do zahraničního filmu, tak nám zakázali říkat, kolik nám je let, prý je to diskriminační. Řekneš, že máš čtyřicet, ale mohla bys zahrát i pětadvacetiletou babu," směje se Vica. A jak ona sama vnímá svůj věk? Slavila? Bilancovala? „Já jsem to ani moc neoslavila, se mnou to vůbec nic nedělá, jsem ráda, že jsem se dožila tolika let a vůbec mě netrápí ten čas. Asi mám štěstí, že to neřeším. Teď se navíc cítím o hodně lépe, než kdy jsem měla dvacet nebo třicet let. Je to lepší a lepší. A v šedesáti to bude asi nejlepší," hádá herečka. O svém soukromí moc mluvit nechce. V posledních letech měla jen jednu velkou lásku, umělce Lukáše Musila, ovšem ani o něm se nechtěla bavit. Jedna otázka ale padla: Touží po rodině? „Rodina je důležitá, ale uvidíme, jestli budu mít svoje děťátko, nebo to děťátko adoptuji... ale to je též moje soukromí, o tom nechci mluvit," uzavřela herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.