zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vladimír Polívka ze Slunečné skončil v Bohnicích. Důvod vás překvapí!

Vladimír Polívka podpořil iniciativu barmanů
Vladimír Polívka podpořil iniciativu barmanů
Barbara Vávrová , Vydáno: 19.01.2021
Herec Vladimír Polívka nepatří k těm, kteří by si stěžovali na málo práce. I v době pandemie totiž může natáčet primácký seriál Slunečná, oblíbené divadlo ale hrát nemůže. Možná i proto, že ví, jaké to je nesmět dělat něco, co máte rádi, se rozhodl podpořit iniciativu barmanů.

reklama

Vladimír Polívka ze seriálu Slunečná skončil v Bohnicích kvůli veřejné sbírce. Díky ní totiž barmani, kteří jsou momentálně nedobrovolně bez práce, vyrábějí freshové džusy a ty následně putují do nemocnic a k těm, kteří pracují v první linii. Jak Vladimír sám říká: „My kavárenští povaleči víme, že to je malá radost, ten džusík, ale z malé radosti může být velká radost, že je někdo navštíví…“

 

Herec tak svou návštěvou a džusy potěšil psychiatrickou nemocnici Bohnice a překvapivě byl první, který během pandemie s dárkem pro personál přišel. O to větší radost z toho dámy měly. I sama koordinátorka projektu Adéla Wernerová potvrdila, že se snaží jezdit na místa, která nejsou až tolik vyzdvihovaná ve spojitosti s koronavirem.

Lásku k vínu zdědil po rodičích

Není to ale poprvé, co oblíbený herec podpořil zavřené podniky. V listopadu si například zašel popovídat do livestreamu svého kamaráda, který vlastní vinotéku, a musí se tak v této době spoléhat jen na prodej vína s sebou. Polívka mladší je znám svou nákloností k dobrému vínu, což nejspíš podědil po mamince Chantal Poullain, která byla v minulosti zvolena dokonce královnou Pálavského vinobraní v Mikulově.

Vladimír Polívka
Autor: FTV Prima Vladimír Polívka

Na dětství s osobnostmi, jako je právě Chantal Poullain a Bolek Polívka, vzpomíná s úsměvem a láskou. Hlavně s tatínkem si užil svoje.

„Vymyslel si třeba takovou hru, že budu jeho pes, modrá doga Oskar. A ten byl odsouzen k tomu, že když táta potřeboval klid, aby si mohl popovídat v hospodě s kamarády, tak mi dával povely: tady si lehni, zůstaň, místo... Tak jsem tam ležel třeba i několik hodin a čekal na další rozkaz. To se ještě v restauracích smělo kouřit, ale když ležíte pod stolem, tak tam ten kouř zase až tolik nejde,“ říká s úsměvem Vladimír Polívka. O jeho životě po boku velkých herců si můžete přečíst tady.

Vladimír Polívka podpořil iniciativu barmanů
Autor: Instagram/Vladimir Polivka Vladimír Polívka podpořil iniciativu barmanů

Jeho receptem na zdraví je ale v době pandemie dobře pálená slivovice, kterou podle svých slov užívá a díky tomu je zdravý. Na to, zda se nechá očkovat, odpověděl sympaticky, že až na něho přijde řada, dá na odborníky, kterými jsou pro něho lékaři a epidemiologové.

Do iniciativy „Public Care" se můžete zapojit i vy, jak praví Vladimír: „Čím víc vymáčkneme z vás, z nás, ze mě, tím víc vymačkají barmani…“

SOUROZENCI VLADIMÍR A ANNA POLÍVKOVI: ON HRAJE KRASAVCE, ONA ŽENY, KTERÉ HLEDAJÍ LÁSKU

Vladimír Polívka a Anna Polívková
Autor: Prima FTV/Profimedia.cz Vladimír Polívka a Anna Polívková
Vladimír Polívka jako Vojtěch Urban, nový parťák Poldy.

Vladimír Polívka ze seriálu Slunečná: Táta ho šikanoval, musel mu dělat psa

reklama

Související témata: herec Vladimír Polívka , herci Slunečná , Slunečná , koronovirus , iniciativa barmanů

reklama

Přečtěte si také

reklama