Celebrity

19. ledna 2021 05:59

beccy@seznam.cz

Vladimír Polívka ze Slunečné skončil v Bohnicích. Důvod vás překvapí!

Herec Vladimír Polívka nepatří k těm, kteří by si stěžovali na málo práce. I v době pandemie totiž může natáčet primácký seriál Slunečná, oblíbené divadlo ale hrát nemůže. Možná i proto, že ví, jaké to je nesmět dělat něco, co máte rádi, se rozhodl podpořit iniciativu barmanů.

Vladimír Polívka ze seriálu Slunečná skončil v Bohnicích kvůli veřejné sbírce. Díky ní totiž barmani, kteří jsou momentálně nedobrovolně bez práce, vyrábějí freshové džusy a ty následně putují do nemocnic a k těm, kteří pracují v první linii. Jak Vladimír sám říká: „My kavárenští povaleči víme, že to je malá radost, ten džusík, ale z malé radosti může být velká radost, že je někdo navštíví…“

Herec tak svou návštěvou a džusy potěšil psychiatrickou nemocnici Bohnice a překvapivě byl první, který během pandemie s dárkem pro personál přišel. O to větší radost z toho dámy měly. I sama koordinátorka projektu Adéla Wernerová potvrdila, že se snaží jezdit na místa, která nejsou až tolik vyzdvihovaná ve spojitosti s koronavirem.

Lásku k vínu zdědil po rodičích

Není to ale poprvé, co oblíbený herec podpořil zavřené podniky. V listopadu si například zašel popovídat do livestreamu svého kamaráda, který vlastní vinotéku, a musí se tak v této době spoléhat jen na prodej vína s sebou. Polívka mladší je znám svou nákloností k dobrému vínu, což nejspíš podědil po mamince Chantal Poullain, která byla v minulosti zvolena dokonce královnou Pálavského vinobraní v Mikulově.

Na dětství s osobnostmi, jako je právě Chantal Poullain a Bolek Polívka, vzpomíná s úsměvem a láskou. Hlavně s tatínkem si užil svoje.

„Vymyslel si třeba takovou hru, že budu jeho pes, modrá doga Oskar. A ten byl odsouzen k tomu, že když táta potřeboval klid, aby si mohl popovídat v hospodě s kamarády, tak mi dával povely: tady si lehni, zůstaň, místo... Tak jsem tam ležel třeba i několik hodin a čekal na další rozkaz. To se ještě v restauracích smělo kouřit, ale když ležíte pod stolem, tak tam ten kouř zase až tolik nejde,“ říká s úsměvem Vladimír Polívka. O jeho životě po boku velkých herců si můžete přečíst tady.

Jeho receptem na zdraví je ale v době pandemie dobře pálená slivovice, kterou podle svých slov užívá a díky tomu je zdravý. Na to, zda se nechá očkovat, odpověděl sympaticky, že až na něho přijde řada, dá na odborníky, kterými jsou pro něho lékaři a epidemiologové.

Do iniciativy „Public Care" se můžete zapojit i vy, jak praví Vladimír: „Čím víc vymáčkneme z vás, z nás, ze mě, tím víc vymačkají barmani…“

SOUROZENCI VLADIMÍR A ANNA POLÍVKOVI: ON HRAJE KRASAVCE, ONA ŽENY, KTERÉ HLEDAJÍ LÁSKU


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.