zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vojta Kotek je prý velký šetřílek. Neuvěříte, proč si rád zve návštěvy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 28.05.2021
Zábavná show Máme rádi Česko vás bude bavit i tento pátek. Kromě zajímavých hostů a jejich povídání o tom, co dělali během pandemie, přijde na přetřes zejména šetření kapitána Vojty Kotka. Dozvíte se, v čem chce uspořit nejvíce a co by mu doporučoval Jakub Prachař. Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky.

reklama

Nový díl pořadu Máme rádi Česko přinese nečekané zjištění – Vojta Kotek je dle svých slov šetřílek. Uspořit se snaží zejména při vytápění svého bytu. To je ostatně důvod, proč má z něho srandu jeho kolega a kapitán soupeřícího týmu Jakub Prachař. „Jednou v zimě jsem ho pozval k sobě na návštěvu a poprosil jsem ho, ať si vezme ještě bundu navíc. Protože já tak jako by systematicky zkracuju každej rok tu topnou sezonu,“ vysvětluje Vojta. A co víc, snaží se, aby si na to přivykla i jeho přítelkyně. To trefně komentuje Jakub s tím, že běžně se lidi chodí otužovat třeba do řeky nebo rybníka, zatímco u Kotka to dělají doma. „Já se jim právě všem směju, že je to teď novej trend – otužilci. Pojďte ke mně,“ zve otužilce k sobě domů hvězda seriálu Einstein Vojta Kotek.

Vojta Kotek jako kapitán v show Máme rádi Česko.
Autor: FTV Prima Vojta Kotek jako kapitán v show Máme rádi Česko.

Zvu lidi na návštěvu, aby mi to zadejchali

Téma šetření Vojty Kotka se stane leitmotivem celého dílu Máme rádi Česko. Libor Bouček ho varuje před fází, kdy si v létě nacpe teplo do igelitových tašek a bude ho skladovat na horší časy. To Vojta odmítá s tím, že nemá v malém bytě dostatek skladovacích prostor. Jakub Prachař mu přesto radí, aby si nakoupil do zásoby hodně skelné vaty, protože když to tam natemperuje, tak by mu to prý podle Jakubova odhadu mohlo do října pěkně hřát. „Já právě zvu lidi na návštěvu, aby mi to zadejchali trošku,“ opáčí Vojta.

Máme rádi Česko X (4): Na skleněnou tabuli nejlíp kreslí zima/Zima
Máme rádi Česko X (4): Na skleněnou tabuli nejlíp kreslí zima/Zima

Jakub Prachař a jeho tým jsou v chillu 

V tomto díle Máme rádi Česko se stane i něco nečekaného – tým Vojty Kotka je během přihlašování rychlejší než ten Jakubův. Přitom zuřivé mačkání tlačítka, aniž by byla vůbec dokončena otázka moderátora, je devízou právě Jakuba a často i jeho hostů.

Po boku Jakuba Prachaře se tentokrát postaví zpěvačka Kateřina Marie Tichá a herci Josef Polášek a Jaromír Nosek. Když všichni v týmu zaspí a Libor se ptá, co se děje, má Kuba jednoduchou odpověď: „My jsme v takovým chillu,“ rozesměje všechny Jakub. „Slečna Tichá je tichá, Míra je ještě v lese a Pepa chodí spát se slepicema,“ vysvětluje a dodává: „A mně už je všechno jedno.“ Nakonec ale přijde ještě s jedním údajným důvodem: „My jsme nechtěli ty tlačítka omakat, protože víme, že pan Kotek z toho chce dělat solární panely.“

Miloš Pokorný v Máme rádi Česko

Miloš Pokorný v Máme rádi Česko: Moderátorovi stačí být vyrýsovaný

V týmu Vojty Kotka se můžete těšit na divadelní a filmovou herečku Sabinu Rojkovou a herce Pavla Nečase a Karla Zimu. Právě jeho příjmení přijde během kreslení na skleněnou tabuli na paškál v souvislosti s tepelnými úsporami Vojty. Netradiční bude také pantomimické ztvárnění honitby jako české záliby v podání seriálového Einsteina. Dozvíte se také, jak si hosté krátili čas během „covidového období“ nebo jak by Jakub Prachař vyrobil přístroj na automatické houpání dětského kočárku.

Sledujte další díl Máme rádi Česko již tento pátek od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Máme rádi Česko , Libor Bouček , Jakub Prachař , Vojtěch Kotek , Jaromír Nosek , Sabina Rojková , Karel Zima

reklama

Přečtěte si také

reklama