Celebrity

26. dubna 2021 06:15

Petra Kloidová

Nejbohatší český hokejista Voráček má třetí dítě. Matkou je tato krásná zdravotní sestra

Jakub Voráček patří mezi nejúspěšnější české hokejisty všech dob. Partnerka Voráčka porodila podle médií už na začátku roku 2021, rodina se snažila příchod potomka utajit. Hokejista je tak už trojnásobný táta.

Jakub Voráček má prvního syna z manželství s Američankou Nikol. Voráček se podle Blesk.cz během vztahu s Nikol zamiloval do krásné zdravotní sestřičky z Uherského Hradiště. Podle jejich okolí se jedná o velkou lásku, dnes má pár už dvě děti.

Hokejista má doma první princeznu

Půvabná brunetka Markéta v květnu v roce 2019 porodila chlapečka, nyní už téměř dvouletého Matěje. Porod druhorozeného syna byl pro Voráčka trochu komplikovaný, tehdy totiž musel spěchat z mistrovství světa v Bratislavě do porodnice v Uherském Hradišti, aby o narození syna nepřišel.

Podle čerstvých informací serveru Blesk.cz se mladému páru tentokrát narodila holčička. Rodina hokejisty vše utajila, dcerka měla přijít na svět už začátkem roku 2021. Prvorozený čtyřletý Jakub tak už má dva sourozence.

Nejlépe vydělávající český hokejista bojuje proti roztroušené skleróze

Útočník Philadelphie Flyers Jakub Voráček před sezonou 2016/17 podepsal osmiletý kontrakt v celkové výši 66 milionů dolarů. Voráček si po dobu trvání této smlouvy průměrně vydělá 8 250 000 dolarů za rok. Patří tak na první příčku nejlépe placeného českého hokejisty.

Velkou část svého jmění daruje do vlastního charitativní projektu s názvem Nadace Jakuba Voráčka, která pomáhá osobám s roztroušenou sklerózou. Starší sestra Jakuba touto autoimunitní nemocí, jež napadá nervovou soustavu, také trpí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.