zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Youtuber Kovy: Bál jsem se, že mě Halina Pawlovská zabije. S dalajlámou radši nevtipkoval

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 18.09.2021
Začínal jako poďobaný youtuber, který se bojí ukázat svou tvář internetovému publiku. O několik let později už Jan Kovář alias Kovy dělá rozhovor s dalajlámou, tančí v televizní soutěži a vzdělává Čechy.

reklama

Když se na YouTube Kovy trochu osmělil, začínal parodiemi různých slavných osobností, protože netušil, že bude jednoho dne stát vedle nich. „Na prvních videích jsem byl schovaný za kamerou, bál jsem se, co na mě lidi řeknou, byl jsem poďobanej a neměl jsem žádné sebevědomí. Pak jsem si aplikoval hodně oranžový pudr, vypadal jako Donald Trump, ale zjistil jsem, že je to lidem jedno, jak vypadám. Až i to akné ustoupilo,“ zavzpomínal Kovy na své začátky na YouTube. 

Přitom to dlouhou dobu vypadalo, že z něj bude florbalista. „Ani nevíš, jak dlouho jsem hrál florbal, a čím déle jsem ho hrál, tím hůř mi šel. Pak už mě to moc nebralo,“ přiznal v pořadu 7 pádu Honzy Dědka.

Karel Kovář v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: profimedia Karel Kovář v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Bál sem se, že mě Halina Pawlowská zabije

Známý youtuber uznává, že se během své desetileté kariéry na YouTube mohl i někoho dotknout. „Halinu Pawlowskou jsem parodoval, pak jsem s ní dělal rozhovor. Celou dobu jsem se bál, že mě zabije. Pořád jsem čekal, kdy se zvedne a jednu mi vlepí. Naštěstí si ze sebe Halina umí udělat legraci. Do které kamery se mohu omluvit Halině Pawlowské? Já bych se chtěl vlastně srdečně omluvit všem, kteří se v mých videích kdykoli vyskytli,“ omluvil se Kovy v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Karel KOVY Kovář
Autor: profimedia Karel KOVY Kovář

Rozhovor s dalajlámou

Za tu dobu si Kovy už vyzkoušel několik profesí, které mají co dočinění se vzděláváním svého publika. Možná proto také v roce 2020 dostal nabídku, aby udělal rozhovor s dalajlámou. Youtuber a moderátor vedl rozhovor v rámci konference Evropské dialogy Václava Havla s pětaosmdesátiletým 14. dalajlámou Jeho Svatostí Tändzinem Gjamcchem, který nese také titul duchovního vůdce Tibeťanů. Na rozhovor vstával v půl čtvrté ráno, aby si mohl nervózní v pět ráno popovídat se světovou legendou.

Karel Kovář je na Youtube známý jako KOVY
Autor: profimedia Karel Kovář je na Youtube známý jako KOVY

Kovy vsadil na přípravu a nastudoval si předešlé rozhovory s dalajlámou. „Nastudoval jsem si jeho předchozí interview, díky kterým jsem nacítil, jaký styl angličtiny mám zvolit, a díky fiasku jednoho australského reportéra pochopil, že nemá smysl vyprávět dalajlámovi anekdoty,“ prozradil Kovář pro Forbes. Ačkoliv Jeho Svatost a mladého youtubera dělí několik generací, během rozhovoru se absolutně shodli třeba na důležitosti vzdělávání.

Halina Pawlowská na křtu knihy Takhle jsem si to teda nepředstavovala.

Halina Pawlowská držela mnoho diet. Dokonce i hladověla. Bude se znovu vdávat?

Barbora Strýcová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Barbora Strýcová: Těhotenství mě zaskočilo. Není mi 25, abych se k tenisu vrátila

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , 7 pádů Honzy Dědka , Kovy , youtuber

reklama

Přečtěte si také

reklama