Celebrity

10. prosince 2021 06:00

redakce Prima Zoom

Etzlerovi zachránila život partnerka se synem. Přivolali sanitku na poslední chvíli

Miroslav Etzler, který skončil s oboustranným zápalem plic způsobeným covidovou infekcí prozradil, kdo mu zachránil život a přivolal lékařskou pomoc. Byli to jeho partnerka Helena Bartalošová a syn Samuel.

Herec publikoval další dojemný příspěvek na Instagramu, kde pravidelně informuje o svém stavu a zážitcích z českolipské nemocnice, kde se léčí. Tentokrát nemluvil o zdraví a o tom, jaká chyba byla se nenechat očkovat, ale o své rodině.

Šlo o život

„Tohle jsou dva největší motivy. Tohle jsou paní a pán! Helena Bartalošová a Samíček. Když mi Helča volala sanitku, řekl jsem nevolej, to bude dobrý. Kdoví jak by to dopadlo,“ vzpomíná slavný herec na den, kdy se u něj naplno projevily zdravotní komplikace způsobené covidem.

Miroslav Etzler následně promluvil i ke svým fanouškům, kterých ho na Instagramu sleduje přes čtyřicet tisíc, a napsal: „Vytáhněte boby sáně a rozhodně nepromarnit ani vteřinu. Užívejte – žijte a nic nezanedbávejte! Buďte šťastní.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.