zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Miroslav Etzler popsal první kroky bez kyslíku. Musel mít chodítko! S čím dál bojoval?

Miroslav Etzler (56) popsal první kroky bez kyslíku
Autor: profimedia.cz Miroslav Etzler (56) popsal první kroky bez kyslíku
David F. , Vydáno: 09.12.2021
Herec Miroslav Etzler se v nemocnici stále zotavuje z onemocnění covid-19, které ho před pár týdny poslalo na jednotku intenzivní péče. Sám se pak ve svém prvním instagramovém příspěvku přiznal, že u něj k těžkému průběhu došlo proto, že doposud nebyl očkován. V posledních dnech se ale jeho stav mírně zlepšil, a tak už má za sebou populární herec i své první kroky bez kyslíku.

reklama

Miroslav Etzler (56) před pár týdny vyděsil své blízké a fanoušky fotografií z JIP, kde herce udržovali při vědomí pomocí kyslíkové masky. Důvod byl prý jednoduchý. Dostal covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Fotografie následně obletěla český internet a opět rozdělila lidi na dva tábory.

Zatímco jedni přáli herci hodně zdraví a děkovali mu za to, že konečně změnil názor na očkování, ti druzí okamžitě začali fotku zpochybňovat a místo toho přicházeli s konspiračními teoriemi, jak herec dostal zaplaceno, aby vše předstíral. Etzler tak následně musel z nemocnice čelit nejen útokům na svoji osobu, ale zároveň se vypořádávat s těžkým průběhem nemoci. A jak je na tom dnes?


„Bohužel však pořád nejsem ve fazóně, abych odpovídal fšem. Včera jsem se konečně oholil a nejen že to byla práce téměř na hodinu, ale bez pomoci laskavé sestřičky bych ji nezvládl. Pomocí chodítka a dalších dvou laskavých sestřiček jsem bez kyslíku urazil svůj první kousek cesty,“ uvedl herec ve svém nejnovějším příspěvku. Údajně má v nemocnici hodně času na přemýšlení, znovu tak zalitoval své chyby nenechat se včas očkovat. Nakonec ale poděkoval všem lékařům a sestřičkám v nemocnici v České Lípě a popřál lidem hodně zdraví. V těchto časech se snad ani nic jiného přát nedá.

Miroslav Etzler

Miroslav Etzler byl se sestřičkami ve sprchách. Herec poslal další vzkaz z nemocnice

Herec Miroslav Etzler

Miroslav Etzler se brání z nemocnice: Nikdy jsem nebyl odpůrcem očkování!

reklama

Související témata: Miroslav Etzler , COVID-19 , nemocnice , očkování , kroky , kyslík , Instagram , herec

reklama

Přečtěte si také

reklama