Celebrity

9. prosince 2021 05:59

Ondřej Mrázek

Miroslav Etzler popsal první kroky bez kyslíku. Musel mít chodítko! S čím dál bojoval?

Herec Miroslav Etzler se v nemocnici stále zotavuje z onemocnění covid-19, které ho před pár týdny poslalo na jednotku intenzivní péče. Sám se pak ve svém prvním instagramovém příspěvku přiznal, že u něj k těžkému průběhu došlo proto, že doposud nebyl očkován. V posledních dnech se ale jeho stav mírně zlepšil, a tak už má za sebou populární herec i své první kroky bez kyslíku.

Miroslav Etzler (56) před pár týdny vyděsil své blízké a fanoušky fotografií z JIP, kde herce udržovali při vědomí pomocí kyslíkové masky. Důvod byl prý jednoduchý. Dostal covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Fotografie následně obletěla český internet a opět rozdělila lidi na dva tábory.

Zatímco jedni přáli herci hodně zdraví a děkovali mu za to, že konečně změnil názor na očkování, ti druzí okamžitě začali fotku zpochybňovat a místo toho přicházeli s konspiračními teoriemi, jak herec dostal zaplaceno, aby vše předstíral. Etzler tak následně musel z nemocnice čelit nejen útokům na svoji osobu, ale zároveň se vypořádávat s těžkým průběhem nemoci. A jak je na tom dnes?

„Bohužel však pořád nejsem ve fazóně, abych odpovídal fšem. Včera jsem se konečně oholil a nejen že to byla práce téměř na hodinu, ale bez pomoci laskavé sestřičky bych ji nezvládl. Pomocí chodítka a dalších dvou laskavých sestřiček jsem bez kyslíku urazil svůj první kousek cesty,“ uvedl herec ve svém nejnovějším příspěvku. Údajně má v nemocnici hodně času na přemýšlení, znovu tak zalitoval své chyby nenechat se včas očkovat. Nakonec ale poděkoval všem lékařům a sestřičkám v nemocnici v České Lípě a popřál lidem hodně zdraví. V těchto časech se snad ani nic jiného přát nedá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.