Celebrity

5. prosince 2021 16:40

redakce Prima Zoom

Miroslav Etzler byl se sestřičkami ve sprchách. Herec poslal další vzkaz z nemocnice

Známý herec skončil s oboustranným zápalem plic způsobeným covidovou infekcí v nemocnici v České Lípě minulý týden. Nebyl očkovaný a vysloužil si tvrdá slova i od svého bratra, novináře Tomáše Etzlera.

O jeho zdravotním stavu se fanoušci dozvěděli na Instagramu. Od té doby Miroslav Etzler zveřejnil několik příspěvků, ve kterých upozornil na to, jak dokáže být covid nebezpečný pro neočkovaného člověka. „Nenechat se očkovat byla obrovská chyba,“ napsal.

Konečně sprcha

Nyní je už optimističtější a komentář k poslední fotce začal větou: „Vždycky byl můj sen být se třemi sestřičkami ve sprše.“ Následovalo vysvětlení: „Dnes se to povedlo. Sprcha bez kyslíku. Nic horšího jsem snad nezažil. Na pokoj mě dovezly ani nevím jak. V nemocnici v České Lípě nemají sestřičky. Mají tady anděly. Andílky. Nevím jak jim děkovat.“

Herec také upozornil na to, že v nemocnici pomáhá armáda. „Jsou skvělí slušní a přátelští. Vím, že jsem tady kvůli své blbosti. A vy takhle slušně. Děkuji vám, děkuji za lásku pokoru, slušnost a vysokou profesionalitu,“ psal dále herec, který si prochází velice těžkými okamžiky a musí se bát o vlastní život.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.