zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nemocný Miroslav Etzler dostal drsný vzkaz od bratra: Jsi bezohledný sobec!

MilanR , Vydáno: 29.11.2021
Známý herec Miroslav Etzler skončil kvůli těžkému případu covidu-19 v nemocnici. Ani vážná situace jej ovšem se starším bratrem, novinářem Tomášem Etzlerem, příliš nesblížila.

reklama

Už je to pár dní, co herec Miroslav Etzler šokoval všechny své fanoušky nečekanou zprávou. Fotkou z nemocnice oznámil, že prodělal covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic, kvůli čemuž skončil na dýchacích přístrojích. „Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ napsal Etzler. Sám pak uznal, že kvůli vážnému stavu už nyní ví, že neočkovat se byla velká chyba.

 

 

„Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mě přesto berou jako člověka! Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to,“ vzkázal z nemocnice. Mnoho fanoušků se pak ptalo na celou situaci také jeho bratra, známého novináře Tomáše Etzlera.

S ním nejenže má herec velmi komplikovaný vztah, ale novinář se navíc v minulosti drsným způsobem vyjadřoval proti neočkovaným. Dříve se dokonce nechal slyšet, že neočkovaní neumírají dostatečně rychle. Bývalá poslankyně Jana Zwyrtek Hamplová na něj dokonce za tento výrok podala trestní oznámení. A ani se svým nemocným bratrem si nebral servítky.

 

 

Na dotazy na Twitteru ohledně bratra Miroslava i svého radikálního názoru na očkování totiž odpověděl Tomáš dosti vypovídajícím způsobem. „Já si zase myslím, že lidé, celoživotní astmatici, by se měli nechat v šestapadesáti očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména když jsou otcové malého kluka,“ napsal Tomáš Etzler. Dal tak jasně najevo, co si o rozhodnutí svého bratra myslí. A že jejich vztah ani nadále není růžový. Místo slov podpory si tak Miroslav Etzler přečetl na lůžku ostrá slova, která od blízkého člověka nechce slyšet asi nikdo z nás.

Miroslav Etzler

Miroslav Etzler dostal covidovou ataku a je na kyslíku. Přiznal, jak to měl s očkováním

 

Herec Miroslav Etzler

Miroslav Etzler reaguje z nemocnice na kritiku: Nikdo mi nezaplatil! Na videu sotva popadá dech

 

Miroslav Etzler má covid a nabádá k očkování

Etzler nabádá z kyslíku k očkování proti covidu. Fanoušci mu to ale dávají sežrat!

reklama

Související témata: Miroslav Etzler , Tomáš Etzler , vzkaz , nemoc , COVID-19 , koronavirus , nemocnice

reklama

Přečtěte si také

reklama