Celebrity

29. listopadu 2021 09:00

Milan Rozšafný

Nemocný Miroslav Etzler dostal drsný vzkaz od bratra: Jsi bezohledný sobec!

Známý herec Miroslav Etzler skončil kvůli těžkému případu covidu-19 v nemocnici. Ani vážná situace jej ovšem se starším bratrem, novinářem Tomášem Etzlerem, příliš nesblížila.

Už je to pár dní, co herec Miroslav Etzler šokoval všechny své fanoušky nečekanou zprávou. Fotkou z nemocnice oznámil, že prodělal covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic, kvůli čemuž skončil na dýchacích přístrojích. „Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ napsal Etzler. Sám pak uznal, že kvůli vážnému stavu už nyní ví, že neočkovat se byla velká chyba.

„Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mě přesto berou jako člověka! Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to,“ vzkázal z nemocnice. Mnoho fanoušků se pak ptalo na celou situaci také jeho bratra, známého novináře Tomáše Etzlera.

S ním nejenže má herec velmi komplikovaný vztah, ale novinář se navíc v minulosti drsným způsobem vyjadřoval proti neočkovaným. Dříve se dokonce nechal slyšet, že neočkovaní neumírají dostatečně rychle. Bývalá poslankyně Jana Zwyrtek Hamplová na něj dokonce za tento výrok podala trestní oznámení. A ani se svým nemocným bratrem si nebral servítky.

Na dotazy na Twitteru ohledně bratra Miroslava i svého radikálního názoru na očkování totiž odpověděl Tomáš dosti vypovídajícím způsobem. „Já si zase myslím, že lidé, celoživotní astmatici, by se měli nechat v šestapadesáti očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména když jsou otcové malého kluka,“ napsal Tomáš Etzler. Dal tak jasně najevo, co si o rozhodnutí svého bratra myslí. A že jejich vztah ani nadále není růžový. Místo slov podpory si tak Miroslav Etzler přečetl na lůžku ostrá slova, která od blízkého člověka nechce slyšet asi nikdo z nás.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.